Home Newsy Nowe wielozadaniowe plecaki od Thule, z którymi udasz się w góry i do miasta
Nowe wielozadaniowe plecaki od Thule, z którymi udasz się w góry i do miasta
0

Nowe wielozadaniowe plecaki od Thule, z którymi udasz się w góry i do miasta

0

Thule jest jednym z czołowych producentów tworzących plecaki. W ofercie jest wiele modeli, które możemy dopasować do swojego stylu życia, a także pod kątem swojego ulubionego koloru. Thule wprowadza na rynek nową serię produktów, które mają być idealne dla użytkowników, poszukujących wszechstronnych plecaków, które spiszą się dobrze nie tylko podczas codziennych dojazdów do pracy, ale również podczas leśnych i górskich wędrówek.

W skład serii Thule AllTrail X wchodzą 3 modele, wykonane w 50% z pochodzącego z recyklingu woskowanego brezentu poliestrowego (co zapewnia im doskonałą wodoodporność) i wyposażone w zestaw funkcji przydatnych zarówno w mieście, jak i poza nim – w tym np. płaską komorę, która służyć może do transportowania komputera przenośnego lub zestawu nawadniającego (w zależności od tego, co jest w danej chwili potrzebne).

Plecaki Thule AllTrail X dostępne są w trzech wariantach, różniących się pojemnością – 15, 25 oraz 35 litrów. Każdy z nich idealnie wpasuje się w potrzeby nieco różnych grup użytkowników: pierwszy będzie idealny dla osób, które chcą nosić przy sobie tylko podstawowy zestaw niezbędnych przedmiotów, drugi – dla tych, których plecak powinien pomieścić dość wyposażenia na cały dzień wędrówki poza miastem (lub zestaw książek i notatników + tablet i komputer w mieście), zaś trzeci jest wystarczająco pojemny nawet na 2-dniową wędrówkę po górach czy weekendowy wypad do innego miasta.

Nowe wielozadaniowe plecaki od Thule, z którymi udasz się w góry i do miasta

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl