Nowe lampy i akcesoria Philips Hue łączą przemyślane wzornictwo, elastyczność i kontrolę
0

Nowe lampy i akcesoria Philips Hue łączą przemyślane wzornictwo, elastyczność i kontrolę

0

Signify, światowy lider branży oświetleniowej, przedstawił nową linię inteligentnych produktów Philips Hue, które oferują jeszcze więcej elastyczności, kontroli i opcji wzornictwa.

Wśród debiutujących produktów znajdują się dwa ekscytujące, innowacyjne rozwiązania Philips Hue — pierwsze w pełni konfigurowalne oświetlenie szynowe z własną gamą świateł oraz pierwsza przenośna lampa akumulatorowa przeznaczona do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nowy, inteligentny przełącznik w kolorze czarnym lub białym po raz pierwszy oferuje intuicyjne przyciemnianie dzięki obrotowej tarczy. Umożliwia także ustawianie scen świetlnych i przypisywanie ich do pomieszczeń za pomocą czterech wbudowanych przycisków. Z myślą o codziennym dobrym samopoczuciu, nowa automatyzacja budzenia w aplikacji Philips Hue pozwala uzyskać personalizowany, naturalny efekt wschodu słońca w sypialni. Jego uzupełnieniem jest nowa lampa gradientowa zaprojektowana z myślą o ustawieniu przy łóżku.

Nowy sposób projektowania i dostosowywania inteligentnego oświetlenia

Samodzielnie zaprojektuj oświetlenie swojego domu z systemem Philips Hue Perifo. Perifo to nowa linia produktów Philips Hue złożona z indywidualnych szyn i lamp, które można łączyć ze sobą w celu stworzenia w pełni konfigurowalnego systemu oświetlenia. Możesz wybrać układ i długość szyny oraz wchodzące w jego skład światła, aby zyskać pełną kontrolę nad sposobem oświetlenia domu. Szyny można przymocować do ściany lub sufitu i podłączyć do standardowego gniazda elektrycznego lub istniejącego okablowania z wykorzystaniem dołączonego zasilacza. Następnie zaczyna się prawdziwa zabawa, kiedy podłączasz do szyny inteligentne światła i ustawiasz je dokładnie tak, jak chcesz. Na jednej szynie Perifo możesz dowolnie łączyć reflektory, lampy wiszące, listwy i tuby LED, aby stworzyć nastrój na każdą okazję, jednocześnie zyskując niepowtarzalny wystrój wnętrza.

Inteligentne oświetlenie łazienki staje się bardziej stylowe i eleganckie dzięki nowej linii lamp łazienkowych Philips Hue Xamento w kolorze czarnym. Reflektor wpuszczany Philips Hue Xamento w kolorze czarnym oferuje subtelne, nowoczesne wzornictwo i inteligentne światło o mocy 350 lumenów w milionach kolorów z możliwością przyciemniania. Reflektor wpuszczany Xamento w kolorze czarnym jest dostępny w opakowaniu pojedynczym lub trójpaku. Lampa sufitowa Philips Hue Xamento w kolorze czarnym stanowi dekoracyjny element łazienki, a jednocześnie wypełnia przestrzeń subtelnym, rozproszonym światłem dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji. Choć może świecić z jasnością 2350 lumenów w milionach kolorów, można ją również przyciemnić, aby uzyskać idealną, relaksującą atmosferę. Linię łazienkową Xamento w kolorze czarnym zaprojektowano specjalnie z myślą o łatwej instalacji oraz użytkowaniu w wilgotnych miejscach.

Nowe lampy i akcesoria Philips Hue łączą przemyślane wzornictwo, elastyczność i kontrolę

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *