Home Newsy Nowe inteligentne głośniki Harman Kardon Citation One Duo III
Nowe inteligentne głośniki Harman Kardon Citation One Duo III
0

Nowe inteligentne głośniki Harman Kardon Citation One Duo III

0

Harman Kardon Citation One Duo III to wyrafinowany w stylu i kompaktowy zestaw dwóch głośników inteligentnych Harman Kardon Citation One MK III. Przepiękny dźwięk, który trafia do każdego.

Zestaw Harman Kardon Citation One Duo III wypełni pomieszczenia bogactwem dźwięku. To dwa łatwe w obsłudze głośniki inteligentne Harman Kardon Citation One MK III wyposażone w intuicyjne elementy sterowania dotykowego. Wyposażono je w nowoczesne funkcje, takie jak AirPlay i Chromecast Built-in, co umożliwia dostęp do ponad 300 usług strumieniowania muzyki w zachwycającej jakości HD. Asystent Google zapewnia dodatkową, wygodną funkcję sterowania głosem, która pomaga w obsłudze urządzeń kina domowego i muzyki.

Harman Kardon Citation One Duo III łączy w sobie innowacyjność dźwięku dwóch głośników z ich wyszukanym wzornictwem. Wysokiej jakości wełna mieszana wykonana przez markę Kvadrat jest odporna na zabrudzenia i trudnopalna. Seria Harman Kardon Citation to pierwsze tego rodzaju najwyższej klasy produkty, zapewniające najnowocześniejszą technologię dźwięku od Harman Kardon, światowego dostawcy urządzeń audio wysokiej jakości od przeszło 65 lat.

Dwa głośniki Harman Kardon Citation One MK III w tym samym pomieszczeniu można sparować tworząc wyrafinowany bezprzewodowy dźwięk stereo. Bez kompromisów z jakością brzmienia. Aktualizacje oprogramowania i uaktualnienia są automatycznie pobierane, a następnie instalowane w systemie. Dodatkowo bezpłatna aplikacja Google Home dla systemów iOS i Android pozwala łatwo skonfigurować każdy z głośników Harman Kardon Citation i zarządzać nimi. Wszystkie głośniki obsługują zarówno połączenia Wi-Fi 2,4 GHz, jak i 5 GHz. Harman Kardon Citation ułatwia też bezprzewodowe strumieniowanie audio ze smartfona lub tabletu przez Bluetooth.

Muzyką z urządzeń Apple można cieszyć się dzięki funkcji AirPlay odkrywając w ten sposób nowych wykonawców i uzyskując dostęp do ulubionych list odtwarzania Apple Music. Ścieżki dźwiękowe i własny nastrój w całym domu z łatwością można wprowadzić za pomocą aplikacji na iPhone’ie.

Sugerowana cena detaliczna: 1699 zł

Nowe inteligentne głośniki Harman Kardon Citation One Duo III

5/5 - (2 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.