Home Newsy Nowe Apple TV i HomePod jeszcze w tym roku! 
Nowe Apple TV i HomePod jeszcze w tym roku! 
0

Nowe Apple TV i HomePod jeszcze w tym roku! 

0

Nowy raport udostępniony przez Bloomberga twierdzi, że nowe Apple TV i HomePod zostaną zaprezentowane jeszcze pod koniec tego roku. WWDC ma natomiast skupić się na nowym oprogramowaniu.

Zgodnie z dzisiejszym raportem Bloomberga, Apple TV i HomePod zostaną zaprezentowane pod koniec tego roku. Jak informuje notka:

Apple planuje drobne aktualizacje oprogramowania dekodera Apple TV z nową wersją sprzętu już w tym roku, podczas gdy Apple Watch ma zyskać nowe tarcze, tryb dla dzieci, a przede wszystkim, nową aplikację do śledzenia snu. I pracuje nad nowym, mniejszym HomePod na koniec tego roku”

HomePod ma otrzymać wkrótce również obsługę zewnętrznych serwisów muzycznych, ponieważ do dnia dzisiejszego użytkownicy mogą korzystać jedynie z autorskiego Apple Music. Firma z Cupertino ma otworzyć się na serwisy muzyczne, takie jak Spotify.

Aktualizacje oprogramowania, które zostaną zaprezentowane na WWDC, mają przygotować podwaliny dla wielu nowych produktów, które pojawią się jeszcze w tym roku!

Nowe Apple TV i HomePod jeszcze w tym roku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!