Home Newsy Nowa świąteczna reklama od Apple
Nowa świąteczna reklama od Apple
0

Nowa świąteczna reklama od Apple

0

Jak co roku na krótko przed świętami Bożego Narodzenia, czyli w okresie zakupowego szaleństwa Apple zamieszcza na swoim prywatnym kanale w serwisie YouTube odpowiedni spot reklamowy. Zazwyczaj są to materiały po brzegi wypełnione świąteczną magią i specyficznym klimatem, choć pamiętajmy ich nadrzędnym celem jest nakłonienie do zakupu jabłkowych produktów.

W najnowszym wideo, które zostało zamieszczone wczoraj wieczorem Apple promuje swój najnowszy produkt, a mianowicie iPhone’a X w duecie ze słuchawkami bezprzewodowymi AirPods.

W spocie zatytułowanym „Sway” został wykorzystany utwór „Palace” wykonawcy Sama Smitha, który rozbrzmiewa w słuchawkach spacerującej po mieście kobiety. Tańczy ona w rytm muzyki i wpada na artystę, autora odtwarzanej właśnie ścieżki. Podaje mu jedną ze słuchawek AirPods po czym wspólnie zaczynają rozkoszować się w tańcu. Niestety cała scena okazuje się być jedynie wytworem wyobraźni kobiety.

Klimat świąteczny oddaje zarówno sceneria wypełniona lampionami, bombkami oraz śniegiem, a także rozbrzmiewający w tle utwór o mocno sentymentalnym przekazie.

Źródło: Apple

 

Nowa świąteczna reklama od Apple

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)