Home Newsy Nowa promocja „Powrót do szkoły” od Apple już dostępna!
Nowa promocja „Powrót do szkoły” od Apple już dostępna!
0

Nowa promocja „Powrót do szkoły” od Apple już dostępna!

0

Firma Apple rozpoczęła coroczną promocję „Powrót do szkoły”  Meksyku, większości krajów w Europie, niektórych krajach w Azji i na Bliskim Wschodzie, zapewniając kwalifikującym się studentom szkół wyższych i wykładowcom bezpłatne AirPods przy zakupie kwalifikującego się komputera Mac lub iPada.

 

Słuchawki AirPods są dodawane przy zakupie kwalifikujących się urządzeń: MacBook Air, MacBook Pro, iMac, iMac Pro, iPad Pro i iPad Air.

Najtańsze urządzenia od Apple, jak iPady mini, Maci mini i odnowione produkty, nie są objęte nową promocją.

„Promocja powrotu do szkoły” firmy Apple będzie wymagać weryfikacji przez UNiDAY w wielu krajach. Produkty można kupić w sklepie edukacyjnym na stronie EDU dla każdego kraju lub w sklepach Apple.

Oferty powrotu do szkoły są dostępne dla uczniów i nauczycieli w krajach takich jak MeksykWielka BrytaniaIrlandiaFrancjaNiemcyWłochyAustriaDaniaFinlandiaNorwegi , SzwecjaSzwajcariaBelgiaPolskaPortugaliaCzechyHolandiaRosjaTurcjaZjednoczone Emiraty ArabskieHongkong ,ChinyTajwanSingapur i Tajlandia .

Nowa promocja „Powrót do szkoły” od Apple już dostępna!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!