Home Newsy Nike zaprezentuje buty komunikujące się z Siri!
Nike zaprezentuje buty komunikujące się z Siri!
0

Nike zaprezentuje buty komunikujące się z Siri!

0

Nike – firma, którą zna każdy. Osobiście jestem właścicielem wielu butów tej marki, a szczególnie kocham model Huarache. Firma planuje wprowadzenie najnowszej (inteligentnej) wersji tych butów o nazwie Adapt Huarache. Zapraszam!

Model ten (Huarache) powstał już w 1991 roku i z założenia jest on kierowany do osób uprawiających sport – a głównie bieganie. Buty zostały wyposażone w specjalną „skarpetkę” dzięki której buty wygodniej leżą i bardziej dopasowują się do naszej stopy. Jest to poza brzydkimi Air Maxami jeden z wygodniejszych modeli butów.

W tym roku pojawia się nowy model! Odświeżona wersja została wyposażona w mechanizm FitAdapt, który pozwala na rozsznurowywanie i wiązanie butów poprzez komendę głosową lub aplikację. Jaka będzie cena? Niestety tego jeszcze nie wiemy. Nowe buty mają natomiast różne ustawienia dla dopasowania się do różnych kształtów stopy, które wybieramy poprzez naciśnięcie określonej diody na podeszwie. Technologia obsługiwana jest przez silniczek umieszczony w śródstopiu. Kontroluje go aplikacja, która może być również sterowana poprzez Apple Watch i Siri.

Nike Adapt Huarache są wyposażone w tę samą neoprenową cholewkę i wspierający egzoszkielet, które zastosowano w oryginalnym modelu Huarache z 1991 r! Możemy zatem spodziewać się tej samej wygody i komfortu, które zostały połączone z technologią i nowoczesnością!

A wam jak się podoba nadchodzący model Huarache? Dla mnie bomba! Mam nadzieję tylko, że cena nie będzie zabójcza… Dajcie znać w komentarzach co o nich sądzicie! 👟💸

Nike zaprezentuje buty komunikujące się z Siri!

Dominik Rudkowski Kocham testować nowe rzeczy, ale nienawidzę ograniczać się do jednej firmy. Opowiem wam nie tylko o Apple, ale również o Androidzie i innych ciekawych rozwiązaniach. Zapraszam! WAŻNE: w związku z brakiem dostępu do mojej głównej poczty proszę o kierowanie maili na służbową skrzynkę: dominik.rudkowski@applemobile.pl Instagram: https://www.instagram.com/domiss.s/