Niesamowite koncepcje samochodu od Apple

Niesamowite koncepcje samochodu od Apple

0

Projekt Titan w ramach którego Apple miało pracować nad stworzeniem autonomicznego pojazdu coraz rzadziej gości na łamach poczytnych portali technologicznych. Po rzekomych problemach jakie napotkali zajmujący się przedsięwzięciem pracownicy oraz informacjach o jego zawieszeniu zagadnienie zniknęło z pola widzenia mediów. Treść ostatnich donosów sugeruje także, iż Apple przyjęło inną strategię skupiając się na inteligentnym oprogramowaniu mającym mieć zastosowanie w przyszłości w dziedzinie motoryzacji.

Tymczasem na potrzeby pewnej kampanii reklamowej powstało kilka, bardzo ciekawych prac wizualizujących jak mógłby wyglądać jabłkowy samochód, gdyby jego design inspirowany był w całości wzornictwem urządzeń od Apple. Autorem konceptów jest firma NeoMam Studios, zaś za publikacją prac stoi serwis internetowy, czy raczej serwis społecznościowy ClickMechanic, skupiający społeczność mechaników i właścicieli warsztatów.

Na wizualizacjach uwieczniono auta swoim wyglądem przypominające zarówno starsze jak i nowe modele komputerów od Apple, a nawet samochód zainspirowany wyglądem iPhone’a 7.

Źródło: Cult of Mac

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *