Home Newsy Netatmo poszerza portfolio swoich produktów o nową kamerę zewnętrzną z wbudowanym alarmem
Netatmo poszerza portfolio swoich produktów o nową kamerę zewnętrzną z wbudowanym alarmem
0

Netatmo poszerza portfolio swoich produktów o nową kamerę zewnętrzną z wbudowanym alarmem

0

Firma Netatmo to jeden z czołowych producentów tworzących sprzęty zabezpieczające domowe zacisza. Do ich oferty dołączą nowe urządzenie, czyli zewnętrzna kamera z wbudowanym alarmem.

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem w czasie rzeczywistym ostrzega użytkownika o intruzach i odstrasza włamywaczy. Rozróżnia osoby, zwierzęta, pojazdy czy nieszkodliwe ruchy i natychmiast daje znać, gdy wykryje podejrzaną aktywność. Użytkownik może wówczas podjąć odpowiednie działania i zdalnie uruchomić alarm o natężeniu 105 dB. Wszystkie funkcje Kamery Netatmo są dostępne bez opłat abonamentowych.

Zainstalowana na zewnątrz Kamera analizuje w czasie rzeczywistym jakie zdarzenia mają miejsce w pobliżu domu – np. czy zbliża się do niego obca osoba, na podjazd wjeżdża samochód albo po ogrodzie biega pies. Następnie precyzyjnie powiadamia właściciela dostarczając mu nagranie wideo, żeby mógł zweryfikować i ocenić zagrożenie. W przypadku wykrycia intruza użytkownik może do odstraszyć zdalnie uruchamiając sygnał alarmu w kamerze o głośności 105 decybeli.

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem to kamera Full HD, która oferuje obrazy o wysokiej jakości i rozdzielczości bez względu na warunki oświetleniowe. Szerokokątny obiektyw 100° i 20-metrowe pole wykrywania gwarantują dostatecznie rozległy obszar monitoringu. Aby zapewnić doskonałą widoczność w nocy, kamera została wyposażona w system noktowizji z podczerwienią. Posiada również wbudowany inteligentny system oświetlenia. W przypadku wykrycia zagrożenia, oświetlenie włącza się automatycznie. Możliwa jest także jego ręczna aktywacja w dowolnym momencie za pośrednictwem aplikacji.

Gdzie kupić?

Inteligentna Kamera Zewnętrzna z Alarmem będzie dostępna w sprzedaży od 9 czerwca 2020 roku na stronie www.netatmo.com oraz w salonach Denon, X-KOM, RTV EURO AGD oraz Komputronik w cenie 1649,99 zł. Już teraz można zamówić ją w preorderze na stronie Netatmo oraz w sklepach Denon, X-KOM oraz Komputronik.

Netatmo poszerza portfolio swoich produktów o nową kamerę zewnętrzną z wbudowanym alarmem

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!