Home Newsy Następca iPhone’a SE pojawi się na początku 2022 roku!
Następca iPhone’a SE pojawi się na początku 2022 roku!
0

Następca iPhone’a SE pojawi się na początku 2022 roku!

0

Nowa notatka badawcza opublikowana przez znanego analityk firmy Apple Ming-Chi Kuo informuje, że nowa wersja iPhone’a SE zostanie zaprezentowana i trafi do sprzedaży dopiero w pierwszej połowie 2020 roku.

Początkowo plotki wskazywały na to, że nowy iPhone SE pojawi się w pierwszej połowie 2021 roku. W sieci krążyły również informacje na temat większej wersji, czyli iPhone’a SE Plus. Według Kuo, nowy „iPhone SE” będzie bardzo podobny do dotychczasowego, z największymi zmianami zachodzącymi w obsłudze 5G i ulepszonym procesorem.

“Apple wypuści nowy model „iPhone SE” w pierwszej połowie 22 roku. Wygląd zewnętrzny i większość specyfikacji są podobne do istniejącego 4,7-calowego iPhone’a SE. Największą zmianą jest obsługa aktualizacji 5G i procesorów.”

Obecny „iPhone SE” został wprowadzony w kwietniu 2020 r. I jest silnie oparty na iPhonie 8, ale z pewnymi ulepszonymi elementami wewnętrznymi, takimi jak chip A13 z linii iPhone 11.

Następca iPhone’a SE pojawi się na początku 2022 roku!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!