Naprawa wymiana zbitej szybki dotyku w Apple Watch | Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Naprawa wymiana zbitej szybki dotyku w Apple Watch | Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

Naprawa wymiana zbitej szybki dotyku w Apple Watch | Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

0

Posiadasz zegarek Apple Watch, któremu potrzebna jest wymiana zbitej szybki? Ekran działa, dotyk pracuje lub nie, ale masz pokruszone samo szkło zegarka? W APPLEMOBILE.PL oferujemy to, co dotąd było niemożliwe – wymianę samej szklanej powłoki ekranu z zachowaniem oryginalnego ekranu OLED w Apple Watch lub wymianę wyświetlacza w Apple Watch w przypadku, gdy ten został zniszczony.

Naprawa Apple Watch Serwis Apple

Zegarek Apple Watch to prawdziwy hit wśród zegarków na świecie. Obecnie sprzedaje się ich więcej niż jakichkolwiek innych markowych zegarków – więcej niż niedoścignionego dotąd ROLEX’a! Problem polega na tym, że nawet Watch’e z szafirowym ekranem, jakościowo nijak się mają do topowych modeli czasomierzy tworzonych przez szwajcarskich rzemieślników.

wymiana szybki w zegarku Apple Watch

Szklane ekrany rysują się i tłuką na potęgę, a producent oficjalnie nie oferuje wymiany samego ekranu! Tak, uszkodzonego ekranu w zegarku nie można wymienić. Można wymienić wyłącznie cały zegarek na nowy w cenie często przewyższającej rynkową. W APPLEMOBILE.PL wymiana samej szybki w Apple Watch jest jednak możliwa.

Wymiana samej zbitej szybki w Apple Watch

Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników zegarków Apple, wprowadziliśmy nową, niedostępną dotąd usługę wymiany samej zbitej szybki w zegarkach Apple Watch. Wymiana szybki w zegarku Watch od Apple realizowana jest w naszym serwisie na zasadach naprawy pogwarancyjnej.

W zależności od generacji naszego zegarka, wymiana samej szklanej powłoki możliwa jest na różnych zasadach. Poniżej znajduje się opis wymagań jaki musi spełniać zegarek, w którym ma zostać wymieniona sama szklana powłoka z podziałem na generacje.

Wymiana samej szybki w Apple Watch Series 0 oraz Series 1

Dwie pierwszej generacje Apple Watcha pozwalają na wymianę samej szybki w zegarku. Aby operacja była możliwa do wykonania, koniecznym jest, aby wyświetlacz OLED prawidłowo wyświetlał obraz.

Ponadto dotyk musi pracować w każdej części zegarka. Dotyk nie może się zacinać. Musi reagować na każde dotknięcie. W przypadku, gdy dotyk w Apple Watch Series 0 lub Series 1 nie działa częściowo lub nie działa wcale, konieczna jest wymiana całego modułu ekranu.

Uwaga! W związku ze znacznym spadkiem wartości tej serii urządzenia, zaprzestajemy realizacji wymiany samej szybki dla Serii 1 oraz 2. Dla tych modelu oferujemy wyłącznie wymianę całego wyświetlacza.

Wymiana samej szybki w Apple Watch Series 2 oraz Series 3

W przypadku Apple Watach Series 2 oraz Series 3, wymiana samej szyby możliwa jest w przypadku, gdy dotyk zegarka nie działa w ogóle, działa częściowo lub działa prawidłowo. W tych modelach szyba dotykowa wymieniana jest i tak w całości wraz z digitizerem, czyli warstwą dotykową.

Jest jeden warunek, aby można było przeprowadzić wymianę samej szybki w Apple Watch Series 2 oraz Series 3 – wyświetlacz OLED musi prawidłowo wyświetlać obraz. W przypadku, gdy zegarek nie wyświetla obrazu lub wyświetla tylko jego części, konieczna jest wymiana całego modułu ekranu.

Uwaga! W przypadku zegarka Apple Watch Series 3 GPS (bez LTE) po zrealizowaniu usługi, przestaje działać funkcja FORCE TOUCH. Zegarek nie będzie realizował funkcji wykrywającej siłę nacisku.

W przypadku Apple Watch Series 3 LTE, po wymianie szyby funkcja FORCE TOUCH, czyli wykrywanie siły nacisku będzie działać prawidłowo.

Wymiana samej szybki w Apple Watch Series 4

W przypadku Series 4 zegarka Apple Watch, istnieje możliwość wymiany samej szybki w obu przypadkach – gdy dotyk działa prawidłowo oraz gdy dotyk nie działa prawidłowo lub nie działa wcale. Cena w obu przypadkach jest jednak różna.

Apple Watch Series 4 przed wymianą szybki, po upadku ze zbitym ekranem.

Warunkiem, który Apple Watch Series 4 musi spełniać, aby możliwa była wymiana samej szybki, jest konieczność posiadania w pełni sprawnego wyświetlacza OLED, który musi prawidłowo wyświetlać obraz.

Apple Watch Series 4 po wymianie samej szybki w serwisie APPLEMOBILE.PL

Prawidłowa praca ekranu w zegarku sprawia, że wymiana będzie tańsza, gdyż nie będzie konieczności wymiany wyświetlacza w całości.

Wymiana samej szybki w Apple Watch Series 5

W przypadku zegarka Apple Watch Series 5, który posiada ekran always-on, możliwa jest wymiana samej szyby, w przypadku, gdy dotyk działa prawidłowo oraz szyby wraz z digitizerem, w przypadku, gdy dotyk zegarka nie działa prawidłowo.

Apple Watch Series 4 po wymianie samej szyby w AppleMobile.pl

W przypadku, gdy dotyk nie działa prawidłowo, cena usługi jest wyższa z racji konieczności wymiany dodatkowo digitizera.

Warunkiem zrealizowania usługi jest konieczność zachowania sprawności ekranu OLED, który musi prawidłowo wyświetlać obraz.

Wymiana zbitej szybki w Apple Watch 7 (Series 7)

Oferujemy wymianę samej szybki w Apple Watch 7 w naszym serwisie. Nie ma znaczenia czy dotyk działa poprawnie czy też nie. Najważniejsze, aby wyświetlacz zegarka Apple Watch 7 poprawnie wyświetlał obraz, nie miał plam i głębokich uderzeń.

Wymiana szybki w Apple Watch 7 – zapraszamy do skorzystania z usługi naprawy zegarka Apple Watch 7 w serwisie APPLEMOBILE

Gdzie w Szczecinie wymienić samą szybkę w Apple Watch?

APPLEMOBILE.PL znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy pierwszym i obecnie jedynym autoryzowanym serwisem pogwarancyjnym MyApple w Szczecinie, oferującym naprawę urządzeń Apple, ale także innych smartfonów, w tym tych po zalaniu w naszym województwie. Nasza siedziba znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Wojska Polskiego 50 w narożnej kamienicy u zbiegu ulicy Wojska Polskiego i Jagiellońska. Dlatego też wejście do nas znajduje się od strony Jagiellońskiej, naprzeciw sklepu Społem tuż obok kawiarni Columbus Coffee, gdzie nasi Klienci z chęcią oczekują przy pysznej kawie na wymianę ekranu czy baterii, które realizujemy w około 20 minut. Serdecznie zapraszamy!

 

Wymiana całego ekranu w Apple Watch każdej generacji

W przypadku, gdy uszkodzony jest cały ekran wyświetlacza, a nie jedynie szkło ekranu, oferujemy wymianę całego wyświetlacza OLED na nowy i oryginalny ekran OLED Apple Retina Display. Wymiana ekranu w całości pozwala doprowadzić do działania zegarek niezależnie od stopnia uszkodzenia ekranu.

W przypadku generacji 4 oraz 5, w losowych sytuacjach dochodzi do dezaktywacji funkcji Apple Pay. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości aktywacji Apple Pay. Sytuacja dotyczy wyłącznie wymiany całego ekranu. W przypadku wymiany samej szyby, usługi Apple Pay działają poprawnie.

Wysyłkowa naprawa samej szybki w Apple Watch

Niemal od początku naszej działalności oferujemy panel wysyłkowy urządzeń do serwisu. Ta droga dostarczania zepsutych smartfonów do naprawy cieszy się u nas ogromnym zainteresowaniem tysięcy Klientów.

Wystarczy Zgłosić naprawę wysyłkową na naszej stronie, wypełnić formularz zgłoszeniowy, by mailem otrzymać wszystkie informacje o naszym zlecenie, a także w razie potrzeby zamówić kuriera, który odbierze z domu czy firmy uszkodzony telefon i dostarczy do nas. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości wszystkie osoby spoza Szczecina, ale także zza granicy.

W serwisie APPLEMOBILE.PL zajmujemy się kompleksowym serwisowaniem smartfonów i tabletów wielu marek. Jesteśmy także serwisem wyspecjalizowanym z naprawie urządzeń marki APPLE. Jako jedyni w regionie zostaliśmy zaproszeni do elitarnego programu zrzeszającego najlepsze serwisy pogwarancyjne MyAPPLE, otrzymując autoryzację serwisu MyAPPLE. Nasze budowane przez lata doświadczenie oraz fachowa wiedza wielokrotnie była wykorzystywana na łamach branżowych magazynów technologicznych jak PC Format, CHIP, Mobility, Twoja Komórka oraz internetowych portali i blogów – Wirtualna Polska, Onet, Telepolis, SpidersWeb czy Jaka-Komórka.pl.

Pytania i odpowiedzi na koniec

– Czy po wymianie samej szybki mój Apple Watch będzie wodoszczelny?

Niestety, ale nie możemy zagwarantować wodoszczelności. Zapewne zegarek z powodzeniem wytrzyma codzienne użytkowanie podczas mycia rąk czy biegania w deszczu. Jednak podobnie jak producent, my również nie bierzemy odpowiedzialności w przypadku, gdy dojdzie do zalania urządzenia.

– Czy wymienicie szybkę w Apple Watch od ręki?

Niestety, ale obecny proces technologiczny zajmuje około 4-6 dni roboczych. Nie jesteśmy póki co w stanie zaoferować szybszej realizacji tej usługi.

– Czy mój Apple Watch po wymianie samej szybki nadal będzie miał gwarancję producenta?

Ingerencja w urządzenie automatycznie odbiera wszelkie prawa gwarancyjne, które przysługują Klientowi po zakupie urządzenia. Oznacza to, że po wymianie szyby, Klient nie posiada już praw gwarancyjnych oraz do rękojmi u producenta. Po wykonanej usłudze my jako serwis udzielamy 6 miesięcznej gwarancji na ukryte wady wykonanej pracy. Nie oznacza to jednak gwarancji na urządzenie w całości czy na ekran.

– Czy mój Apple Watch po wymianie samej szybki będzie działał tak samo jak przed?

Tak. Wyjątkiem jest wyłącznie model Series 3 GPS. Po wymianie samej szyby w tym modelu dezaktywowana jest funkcja wykrywania siły nacisku na ekran Force Touch. W pozostałych modelach problem nie występuje.

– Czy po wymianie całego wyświetlacza w Watchu, mój zegarek będzie działał tak samo jak przed wymianą?

Stosujemy oryginalne moduły ekranu OLED Apple Super Retina HD. Jednak niektóre zegarki po wymianie modułu ekranu miewają problem ze sparowaniem kart płatniczych w ramach usługi Apple Pay. W przypadku wymiany całego ekranu, a nie szyby, należy mieć na uwadze, że usługa Apple Pay może przestać być dostępna. Poza tą drobną niedogodnością, pozostałe funkcje działają bez zarzutu.

Naprawa wymiana zbitej szybki dotyku w Apple Watch | Szczecin Serwis Apple APPLEMOBILE.PL

4.8/5 - (157 votes)
Michał Gruszka Właściciel AppleMobile.pl, dziennikarz magazynu Mobility, były redaktor naczelny iStyle Magazine - pierwszego w Polsce magazynu dla fanów APPLE. Na co dzień serwisuję Wasz iPhone'y, iPad'y i iPody.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *