Home Newsy Najnowsze systemy od Apple już w publicznych testach
Najnowsze systemy od Apple już w publicznych testach
0

Najnowsze systemy od Apple już w publicznych testach

0

Do tej pory systemy operacyjne zaprezentowane podczas minionego WWDC mogli testować jedynie ci użytkownicy, który zarejestrowani są w płatnym programie deweloperskim. Apple jednak zakomunikowało, że pod koniec czerwca część z tych platform pojawi się również w ramach publicznych testów beta.

Zgodnie z tą zapowiedzią od wczoraj osoby zarejestrowane w programie otwartych testów mogą cieszyć się nowymi funkcjami w trzech z czterech odsłon jabłkowego oprogramowania jakie w ogóle są dostępne. Wciąż bowiem poglądowa wersja systemu watchOS nie jest rozpowszechniana publicznie. Na serwerach Apple znalazły się więc platformy macOS High Sierra, iOS 11 oraz tvOS 11.

Warto przypomnieć, iż ta ostatnia po raz pierwszy w historii pojawiła się w programie publicznych testów. Dotąd zainteresowani mogli próbować jedynie system stacjonarny macOS oraz iOS. Trzeba jednak wiedzieć, że aby móc zainstalować najnowsze oprogramowanie w ramach programu publicznych testów trzeba najpierw zarejestrować się na dedykowanej stronie Apple i pobrać z niej odpowiedni profil.

Źródło: Apple

 

Najnowsze systemy od Apple już w publicznych testach

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)