Najnowsza aktualizacja Twittera dla Maca naprawia błąd powodujący awarię aplikacji
0

Najnowsza aktualizacja Twittera dla Maca naprawia błąd powodujący awarię aplikacji

0

Na początku tego tygodnia wielu użytkowników Twittera zgłosiło, że oficjalna aplikacja Twitter na Maca ulegała awarii podczas uruchamiania. Powody były niejasne i użytkownicy nie mogli zrobić wiele aby uniknąć błędu. Na szczęście najnowsza aktualizacja Twittera dla komputerów Mac naprawia awarię.

Wersja 19.9.21 aplikacji Twitter dla systemu macOS wydaje się naprawiać błąd, który miał wpływ na wielu użytkowników komputerów Mac. Chociaż informacje o wydaniu nie precyzują, co nowego w aktualizacji, testy przeprowadzone przez 9to5Mac pokazują, że aplikacja nie ulega już awarii podczas uruchamiania.

W poprzedniej wersji aplikacja ulegała awarii natychmiast po otwarciu. W niektórych przypadkach Twitter zawieszał się po kilku sekundach lub minutach. Błąd nie był związany z konkretnym oprogramowaniem Apple, ponieważ miał wpływ na użytkowników w wielu wersjach systemu macOS. Nawet w najnowszej wersji beta systemu macOS Ventura.

Niektórzy użytkownicy mogli ponownie otworzyć aplikację Twitter dla komputerów Mac po usunięciu i ponownej instalacji aplikacji. Jednak poprawka była tymczasowa i błąd powtórzył się po pewnym czasie. Na szczęście wydaje się, że wszystko zostało już naprawione.

źródło: 9to5mac.com

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *