Najlepsze etui z MagSafe do iPhone 15

Najlepsze etui z MagSafe do iPhone 15
0

Czy uważasz, że istnieje jedno najlepsze etui iPhone 15? Ja uważam, że nie. Na pewno nie jedno dla wszystkich. Wiąże się to z potrzebami osób kupujących case do telefonu. Wyjaśnię to na bardzo prostym przykładzie: podczas gdy dla mnie priorytetem będzie zabezpieczenie urządzenia przed uszkodzeniem, dla drugiej osoby najważniejszy będzie kolor khaki. Zatem dla mnie najlepszym etui do iPhone 15 będzie najbardziej wytrzymały pokrowiec, a dla kogoś innego, numerem jeden okaże się ten o najbardziej wyrazistym kolorze militarnej zieleni. 

W związku z tym przedstawię Ci kilka propozycji, które są jednymi z najlepszych w swojej kategorii, czyli wśród: przezroczystych, czarnych, z MagSafe.

Niewielka waga, smukły kształt i magnetyczne przyciąganie to cechy etui iPhone 15 dostępnego od niedawna. Mowa o technologii MagSafe, która została włączona w case do telefonu. W większości serii magnetyczny pierścień pozostaje niezauważalny, jest wkomponowany w rewers produktu. Są wyjątki, które eksponują nie tylko magnes, ale i wnętrze iPhone’a 15. Przykładem jest etui Zero One, które w rzeczywisty sposób swoim wyglądem oddaje stan wewnętrznych elementów telefonu Apple.

etui iphone 15
Etui Zero One MagSafe
Źródło: amazon.om

I poza wieloma setkami, pewnie i tysiącami etui z MagSafe ten zrobił na nas największe wrażenie, jeśli mówimy o wyglądzie.

Drugim aspektem był wyjątkowo mocny magnes, który bez problemu utrzymuję wagę iPhone’a 15 w uchwycie samochodowym, nawet na bardzo wyboistych drogach.

Dodatkowym argumentem są opinie użytkowników o Zero One case:

Antonio pisze:

Uwielbiam design tego etui, grafiki są ułożone warstwowo, co daje wyjątkowy efekt. Case nie jest śliski dzięki grafice na tylnej powierzchni, Pod względem ochrony jest na takim samym poziomie, jakiego można oczekiwać od etui Spigen, podwyższone krawędzie chronią aparat i ekran, gorąco polecam!

Wir twierdzi:

Mam etui od około roku, a jego wzór jest nadal zupełnie nienaruszony (poza kilkoma zadrapaniami wynikającymi ze zużycia). Żaden element nie rozpadł się ani nie odkleił, więc nadal wygląda świetnie. Jeszcze nie upuściłem telefonu (i nie mam zamiaru tego robić), więc nie wiem, jak dobrze będzie on chronił mój telefon.

Najlepsze czarne etui iPhone 15

Najlepsze czarne etui iPhone 15 musi cechować się czymś więcej niż głęboką czernią, która przez długi czas nie wyblaknie. Wymagamy od niego wysokiego poziomu ochrony, solidnego wykonania oraz gwarancji długiego czasu użyteczności. Niewiele jest produktów spełniających wszystkie te kryteria, ale seria Tough Armor zdecydowanie do nich należy.

Od lat znana jest użytkownikom etui o wysokich poziomach wytrzymałości, doceniana przez fanów praktycznych rozwiązań. Etui Tough Armor to przyjaciel wszystkich rodziców, osób pracujących w ciężkich warunkach oraz nietrafiających do kieszeni.

czarne etui iphone 15
Etui Tough Armor
Źródło: amazon.com

Opinie osób, które kupiły i używały etui Tough Armor potwierdzają, że jest to produkt wart uwagi. Poza tym świetnie się prezentuje, nieprawdaż?

Liam sądzi:

Ponieważ jest to moje trzecie etui Spigen, mogę śmiało powiedzieć, że mam dość wszystkich innych marek. Jedyną wadą jest łatwość poruszania się podpórki, podczas jej wyciągania. NAPRAWDĘ pozostaje na swoim miejscu, wystarczy znaleźć miejsce, które Ci odpowiada i tam go trzymać. Dla mnie nadal 5/5, niezależnie od tego, jak ta podpórka chce działać, spełnia swoje zadanie i nie przeszkadza mi to.

Gerald uważa, że:

Forma i dopasowanie są wyjątkowe. Jest na tyle cienki, że zmieści etui i telefon w kijku do selfie bez konieczności mocowania się z nim. Połączyłem to z bezprzewodową ładowarką Apple i tam również dopasowanie jest doskonałe. Silne przyciąganie magnetyczne.

Najlepsze przezroczyste etui iPhone 15

W kategorii najlepsze przezroczyste etui iPhone 15 na jednej z najwyższych pozycji musi pojawić się case Ultra Hybrid. Po pierwsze ze względu na świetną i skuteczną technologię ochronną. W narożnikach znajdują się niewielkie zgrubienia, które powstały zgodnie z technologią Air Cushion, czyli poduszek powietrznych, stosowanych w samochodach. Sprawia to, że siła upadku zostaje zamortyzowana i uniemożliwia uszkodzenie telefonu.

Po drugie, ma ergonomiczny kształt, który sprawia, że telefon idealnie układa się w dłoni i pozostaje tam w stabilnej pozycji. Po trzecie ma MagSafe. A po czwarte ma tyle wersji, że każdy znajdzie coś dla siebie. To przezroczyste etui kupisz w wersji całkowicie transparentnej, matowej, z przydymionym lub bezbarwnym tyłem z ramką w kolorze czerni, lub przejrzystą, z Magsafe i bez pierścienia.

etui iphone 15 przezroczyste
Etui Ultra Hybrid
Źródło: amazon.com

Kolejne argumenty podpowiedzą inni użytkownicy Ultra Hybrid w swoich opiniach:

Kevin Duarte

Używam tego do mojego służbowego etui na telefon. Jest elegancki i zapewnia przyzwoitą ochronę. Świetne etui za niezbyt wygórowaną cenę

Alex Standoff

Jedną z rzeczy, które podoba mi się w tej obudowie, jest to, że jest bardzo wytrzymała i wytrzymuje uderzenia. Właściwie kupiłem jeden również dla mojej dziewczyny, ponieważ uwielbiała, gdy trzymała mój telefon.

Które etui jest najlepsze?

Sądzę, że odpowiedź jest bardzo prosta: najlepsze etui iPhone 15 to takie, które spełnia wszystkie Twoje wymagania. Jeśli wymagasz ochrony, ma zabezpieczać przed wszystkim, przed kurzem, zarysowaniem, uszkodzeniem, a nawet przed kotem Twojego sąsiada. Jeśli natomiast potrzebujesz wyeksponować oryginalny design iPhone’a 15, case ma być tak przezroczysty, jak najczystsza dusza niewiniątek. Jeśli Twoją duszą zawładnęła czerń, case ma być najczarniejszy z czarnych i bardziej czarny niż Twoje czarne myśli.

Oceń post
Artykuł przygotowany przez partnera. APPLEMOBILE.PL nie bierze odpowiedzialności za treść. Artykuł, który teraz czytasz jest wpisem sponsorowanym. Został przygotowany przez współpracujący z nami podmiot na zasadach komercyjnych. Dzięki temu, że pojawił się na tej stronie, możemy finansować publikowanie innych wpisów, w tym newsów, recenzji czy poradników. APPLEMOBILE nie ma wpływu na treść tego artykułu. Nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość informacji, opublikowaną grafikę i słuszność tych treści. Dokładamy jednak wszelkich starań, aby partnerzy, którzy z nami współpracują dbali o jakość i prawdziwość publikowanych przez siebie treści komercyjnych.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *