Najlepsze etui do iPhone 15 Plus

Najlepsze etui do iPhone 15 Plus
0

Czego oczekujesz od etui do iPhone 15 Plus? Ochrony? Wyeksponowania oryginalnego wyglądu? Pokrycia miłą w dotyku skórą, czy miękkim silikonem?Jeśli którejkolwiek z tych cech, to polecam Ci przeczytać poniższe informacje. Przedstawię Ci najlepsze przykłady etui do każdego z tych rodzajów case’ów. To, czym kierowałam się przy wyborze to: nowoczesny design, solidne wykonanie i co najmniej średni poziom zabezpieczenia przed upadkiem z wysokości.

Najlepsze etui ochronne iPhone 15 Plus

Przykładów etui ochronnych do iPhone 15 Plus są setki. Niemal każda marka podkreśla walory ochronne swoich produktów, są oczywiście wyjątki. Duża część case’ów służy wyłącznie aspektom wizualnym lub cechują się niewielką wytrzymałością. Podczas zakupu etui ochronnego, zwracaj na to uwagę. Zwykle możesz te informacje znaleźć w opisie produktu, odnajdując opis certyfikatów wytrzymałości lub testów upadków z wysokości.

Jeśli chodzi o przykłady etui zabezpieczających, świetnymi przykładami są:

  • Core Armor
  • Tough Armor

To produkty marki Spigen, znanej z wysokiej jakości i adekwatnych do niej cen. Różnią się one poziomem ochrony: seria Tough Armor oferuje największy, zbliżony do pancernego. Seria Core Armor natomiast zabezpieczy przed skutkami upadków z ponad 2m, zapewnia nieco mniejszy stopień amortyzacji. W przeciwieństwie do Tough Armor nie posiada wewnątrz pianki rozpraszającej siłę upadków.

etui iphone 15 plus
Etui Core Armor

Najlepsze etui przezroczyste

Przezroczyste etui dla iPhone 15 Plus to dla wielu drażliwy temat. Ja uważam, że to świetna opcja, jeśli doceniasz oryginalny wygląd telefonu. Mają jednak swoje wady. Przede wszystkim z czasem żółkną. I pomimo zapewnień producentów i wielkim reklamom – nie istnieje przezroczysty case, który nie żółknie. Ze względu na działanie promieni słonecznych oraz wynikające z codziennego użytkowania zabrudzenia przenoszone np. na dłoniach, proces utleniania jest nieunikniony.

Najbardziej popularnym przezroczystym etui do 15 Plus jest Ultra Hybrid. Prawdopodobnie oryginalny przezroczysty case osiąga podobne wyniki sprzedażowe, jednak nie zostanie on ujęty w naszym zestawieniu ze względu na niski poziom ochrony.

Seria Ultra Hybrid stała się tak popularna ze względu na wysoką wytrzymałość na: uszkodzenia, zmianę kształtu oraz utrzymującą się przez wiele miesięcy jasną barwę. Ma dodatkowe zabezpieczenia w narożnikach, oparte na technologii Air Cushion.

etui iphone 15 plus
Etui Ultra Hybrid

Najlepsze skórzane etui iPhone 15 Plus

Skórzane etui do iPhone 15 Plus może kosztować i 50 i 500 złotych. Jeśli kochasz takie marki, jak Guess, czy Prada to prawdopodobnie wydasz nawet trzykrotność tej kwoty. Jednak jeśli równie mocno co na brandzie, zależy Ci na ochronie telefonu, musisz przyjrzeć się innym możliwościom. A tym bardziej takim, które wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów, jak TPU lub Poliwęglan, a pokrytymi skórą. Bardzo dobrze prezentującymi się wytrzymałymi skórzanymi etui do iPhone 15 Plus są m.in. Cyrill Kajuk, dostępnymi w czterech kolorach.

To, co było w kryteriach wyboru ważne, czyli solidne wykonanie i nie naturalna, a wegańska skóra w tych modelach jest spełnione. Możesz ze spokojem upuścić swój telefon, bez obawy o uszkodzenie obudowy lub innych elementów.

etui iphone 15 plus
Etui Cyril Kajuk

Najlepsze etui silikonowe

Czy sądzisz, że najlepszym silikonowym etui do iPhone 15 Plus jest oryginalny case Apple? Niestety byłoby to zbyt proste. Mimo że są to produkty wysokiej jakości, to pokazują, że Apple specjalizuje się w wytwarzaniu zupełnie innych produktów niż akcesoria. Zapewniają one mniejszy poziom zabezpieczenia niż podobne produkty firm od lat produkujących etui.

Dobrym przykładem jest Spigen Silicone Fit. To miękki i miły w dotyku case, zapewniający ochronę przy upadkach z niewielkiej wysokości, wyściełany i mikrofibrą wewnątrz oraz wyposażony w technologię MagSafe. Jego niepodważalnym atutem jest także rozmiar. Jest on wyjątkowo smukły i nie pogrubia telefonu.

Który case jest najlepszy dla iPhone 15 Plus?

Jest wiele etui dla iPhone 15 Plus, które zasługują na miano najlepszego. Odnosi się to do rodzaju produktu. W każdej grupie znaleźliśmy co najmniej jeden wart polecenia i spełniający podstawowe kryteria. A były nimi: wysoki poziom wytrzymałości, solidne wykonanie, długi czas użyteczności. Odpowiednio do każdej z grup wybraliśmy rekomendowane case’y:

  • Etui ochronne: Core Armor, Tough Armor,
  • Przezroczysty case: Ultra Hybrid,
  • Skórzane Cyril Kajuk,
  • Silikonowe: Silicone Fit.
5/5 - (1 vote)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *