Na rynku są już nowe bezprzewodowe słuchawki Little Rockerz Costume z ogranicznikiem głośności
0

Na rynku są już nowe bezprzewodowe słuchawki Little Rockerz Costume z ogranicznikiem głośności

0

Należąca do firmy ZAGG marka IFROGZ wprowadziła na rynek dwa nowe modele bezprzewodowych słuchawek z serii Little Rockerz Costume skierowanej do dzieci. Słuchawki wyróżnia ogranicznik głośności pozwalającym chronić słuch najmłodszych oraz łączność Bluetooth. Nowe modele posiadają nazwy T-Rex oraz Glitter Princess i powinny spodobać się dziewczynkom i chłopcom. W projektowaniu tego sprzętu uczestniczyli rodzice i same dzieci.Słuchawki z serii Little Rockerz Costume przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-11 lat. Wyposażone są w wygodne nauszniki o średnicy 30mmm, z których płynie wyraźny, czysty dźwięk. Korzystając ze słuchawek dzieci mogą cieszyć się swoją muzyką, filmami i grami np. podczas podróży. Możliwość sparowania słuchawek z każdym urządzeniem Bluetooth oznacza, że dzieci będą mogły słuchać ulubionych dźwięków np. podczas zabawy lub nauki.

Do zestawu producent dołącza również wzmocniony kabel o długości 1,2 metra ze standardową wtyczką audio oraz złącze buddy jack, dzięki któremu dziecko może podzielić się swoją ulubioną muzyką np. z przyjaciółmi bądź rodzeństwem. Wystarczy za jego pośrednictwem podłączyć drugą parę słuchawek.

Dzięki słuchawkom Little Rockerz Costume rodzic ma pewność, że w czasie zabawy słuch dziecka jest stale pod ochroną. Natężenie dźwięku nie przekroczy poziomu 85 decybeli, tym samym dziecko nie jest narażone na długotrwałą ekspozycję na głośne dźwięki.

– Słuchawki Little Rockerz Costume to połączenie oryginalnego podejścia w projektowaniu sprzętu dla dzieci ze świetną jakością dźwięku i co z perspektywy rodziców najważniejsze – bezpieczeństwem – powiedział Dermot Keogh, dyrektor ds. Produktu w firmie ZAGG Int., do której należy marka IFROGZ.

Nowe słuchawki Little Rockerz Costume dostępne są w sugerowanej cenie detalicznej około 150 złotych na stronie zagg.com i wybranych sieciach handlowych. 

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *