Home Newsy Na rynku pojawił się alternatywny pilot do Apple TV
Na rynku pojawił się alternatywny pilot do Apple TV
0

Na rynku pojawił się alternatywny pilot do Apple TV

0

Firma Apple zaprezentowała pilota z powierzchnią dotykową w 2015 roku, czyli wraz z premierą czwartej generacji Apple TV. Jak dotąd nigdy nie był to produkt, który jakość szczególnie przypadał do gustu użytkownikom, ponieważ nie dla każdego jest on wygodny w użytkowaniu. Na rynku pojawiła się właśnie alternatywa, która jest oferowana w dobrej cenie.

Pilot „Function101” kosztuje 30 dolarów i wyglądem przypomina standardowy pilot, który dodawany jest do większości telewizorów na rynku. Wygląd przypomina również pilot od szwajcarskiej firmy Tesco Salt, która wprowadziła swój alternatywny pilot do Apple TV. Function101 ma być dostępny już w tym miesiącu w Stanach Zjednoczonych. Button Remote zawiera strzałki kierunkowe zamiast szklanej powierzchni dotykowej, przycisk zasilania oprócz przycisku Menu, a także oddzielne klawisze głośności i kanałów oraz tradycyjne przyciski odtwarzania multimediów. Nie ma jednak przycisku Siri.

Na rynku pojawił się alternatywny pilot do Apple TV

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!