Mystery brand DrakeMall – najlepsze miejsce do wygrania iPhone’a XS Max w 2018 roku
0

Mystery brand DrakeMall – najlepsze miejsce do wygrania iPhone’a XS Max w 2018 roku

0

Dostałem informację o tym, że w sieci pojawił się internetowy sklep, który sprzedaje elektronikę i nie tylko w bardzo nietypowy sposób. Ot, zwyczajny sklep w sieci, ale z niezwyczajną ofertą, gdyż to co ci się w nim spodoba możesz nie tylko kupić, ale też… o to zagrać i wygrać. Sam wybierasz – wygrajiPhone XS Max albo kup.

12 września 2018 roku odbyła się światowa premiera najnowszych smartfonów Apple – modelu iPhone XS, Phone XS Max oraz iPhone Xr. Na dwa pierwsze urządzenia zamówienia można było składać 14 września, a do rąk niecierpliwych fanów marki nowe smartfony trafiły 21 września, jednak w Polsce sklepy Apple oferowały go tydzień później, bo 28 września. Sprzedażowa premiera Xr odbyła się miesiąc później. Na DrakeMallw ich mystery box najnowsze telefony trafiły bez opóźnień i są dostępne. U nas obszerna recenzja tego modelu już wkrótce. Póki co opis kilku wybranych nowości.

 

Co nowego w iPhone XS i iPhone XS Max?

Najnowszy iPhone XS Max to jedyne urządzenie znacząco wyróżniające się na tle ubiegłorocznych. Oczywiście kwestie techniczne są ważne, jak na przykład nowy procesor, potrafiący w jednej sekundzie wykonać miliardy instrukcji czy aparat zapewniający post produkcję efektu rozmycia w zdjęciach. Jednak powiedzmy sobie szczerze – na pierwszy rzut oka model XS na tle X nie wyróżnia się wcale.

Zupełnie inaczej jest w przypadku iPhone’a XS Max, który nie tylko posiada tą samą doskonałą specyfikacjęco mniejszy XS, ale na dodatek został wyposażony w znacznie większy, bo 6.5 calowy ekran OLED. Szkło tylnego panelu oraz te chroniące ogromny przepełniony soczystymi barwami ekran, to, póki co najtwardsze szkło jakie do tej pory zostało użyte do budowy smartfonów. Szklane panele niemal zatopione zostały w precyzyjnie przygotowanym korpusie ze stali nierdzewnej.

Dodatkowo urządzenia mogą się pochwalić lepszym działaniem funkcji rozpoznawania użytkownika po jego twarzy za sprawą Face IDoraz wyższym poziomem wodoodporności i pyłoszczelności. Telefon jako pierwszy telefon z logo nadgryzionego jabłka został wyposażony w dual SIM, obsługujący dwa numery telefonu równocześnie. Do wyboru są 3 kolory. Telefon ten w podstawowej wersji pamięciowej kosztuje około 1650 dolarów. Za model Max z pamięci 512 gigabajtów polscy klienci wedługceneomuszą zapłacić ponad 7 tysięcy złotych. Jednak na DrakeMall możesz go otrzymać już nawet za 4 dolary. Jak to możliwe? Dzięki DrakeMall, tajemniczej marce.

Co to jest ten DrakeMall? 

Zanim jednak zacznę w szczegółach opisywać o co w tym wszystkim chodzi oraz jak kupować, a jak wygrywać, jedna ważna sprawa na początek. To nie jest sklep dla osób niepełnoletnich. W przypadku zakupów oczywiście kupujemy sprzęt jak w każdym innym sklepie internetowym bez większych zagrożeń. Jednak w przypadku chęci zagrania o niego, obstawiamy realnymi pieniędzmi pobranymi z naszego konta, a w przypadku przegranej, pieniądze te nam przepadają.

Jedyny plus, że w DrakeMall nie dochodzi do sytuacji, w której przegrywamy wszystko. Ba! Zawsze „coś” wygrywamy. Niestety nie zawsze to, co byśmy chcieli. Ja chciałem wygrać iPhone XS Max. Czy mi się udało? Choć próbowałem wiele razy, niestety nie. Nie poddaję się jednak i będę jeszcze próbował, bo granie w DrakeMall to także fajna zabawa, a jak można zobaczyć na filmach u wielu youtuberów, w tym także polskich, oferowane produkty jako nagrody, to całkiem realne rzeczy, które rzeczywiście trafiają do swoich zdobywców.

Nie musicie się martwić, że to jakiśSCAMwyciągający pieniądze.

Jak zdobyć bardzo tanio iPhone’a XS i inne rzeczy na DrakeMall? 

Wystarczy przejść na stronę DrakeMall.com i założyć bezpłatne konto. Jeżeli mamy Facebooka, GMail lub Twitter, to nawet nie musimy wpisywać naszych danych – wystarczy zalogować się w sklepie za pomocą jednej z tych platform.

By kupować w sklepie lub grać o przedmioty, musimy doładować nasze konto środkami. Będzie do tego potrzebna karta VISA lub Mastercard. Możemy wpłacić dowolną kwotę, będąca równowartością w dolarach. Ja do wpłaty użyłem wirtualnej karty płatniczej Revolut wymieniając wcześniej złotówki na dolary. Można również skorzystać z bezpiecznych płatności PayPal lub przy użyciu kart podarunkowych. Kiedy mamy już pieniądze na koncie, możemy porozglądać się za interesującymi nas produktami. Produkty podzielone zostały na skrzynki tak zwane mystery box. I tak mamy Apple Case z produktami Apple, Android Case z urządzeniami z Androidem, ale także Photo Case z kamerami i aparatami. W chwili pisania tego artykułu skrzynek jest 15, w tym jedna specjalna z okazji zbliżającego się Black Friday.

Po wejściu w skrzynkę wyświetlą nam się dostępnej w niej produkty. W wybranej przeze mnie skrzynce Apple Case znajdziemy wspomnianego iPhone’a XS Max, ale także tani iPhone XSczy jeszcze tańszy model Xr, zegarek Apple Watch Series 4, słuchawki Apple Air Pods czy MacBooka Pro oraz iMac’a. Jest więc w czym wybierać. Sprzęt możemy kupować po cenach rynkowych. Za wspomnianego iMac’a musimy zapłacić 1600 dolarów. To normalna cena, podobnie jak 1200 dolarów za iPhone Xr.

Jednak to nie normalne ceny za te produkty sprawiają, że warto odwiedzić DrakeMall.com. Kupić iPhone’a można w różnych sklepach.W DrakeMall zakręć kołem i wygraj iPhone inwestując nie więcej jak 49.99 dolarów, w ciągu kilku dni już nawet za niespełna 4 dolary, dzięki temu, że telefon ten trafił także do skrzynki specjalnej Black Friday. Skrzynka ta została utworzona z okazji zbliżającego się czarnego piątku, który uznawany jest za początek świątecznych zakupów przed Bożym Narodzeniem w USA.

Obecnie Black Friday jest celebrowany na całym świecie. Również w sieci. Warto próbować swoich sił na DrakeMall w skrzynce Black Friday, gdyż los uprawniający do wygrania iPhone XS Max kosztuje 10 krotnie mniej niż w przypadku tradycyjnej skrzynki Apple Case. Zabawa jest naprawdę przednia, a nagrody naprawę wartościowe i realne. No bo gdzie dostaniesz iPhone za 50$, a nawet mniej? Przecież to jak za darmo!

 

Co więcej, nie musisz się martwić tym, że kręcąc kołem zamiast wygrania iPhone’a XS trafiłeś na przykład Macbooka’a którego nie potrzebujesz. Po wygraniu możesz komputer spieniężyć, a za kwotę uzyskaną ze sprzedaży wygranego sprzętu kupić upragniony telefon.

Artykuł partnera

Mystery brand DrakeMall – najlepsze miejsce do wygrania iPhone’a XS Max w 2018 roku

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *