Home Newsy Mini Macintosh od Shargeek jako ładowarka do iPhone’a
Mini Macintosh od Shargeek jako ładowarka do iPhone’a
0

Mini Macintosh od Shargeek jako ładowarka do iPhone’a

0

Malutka i urocza ładowarka przypominająca mini Macintosha, o mocy wyjściowej 35 W, ma styl retro, jest powszechnie kompatybilna z prawdopodobnie wszystkimi urządzeniami i oferuje stan ładowania w czasie rzeczywistym.

Ładowarka, poza tym, że wygląda jak maleńki Macintosh, może wytworzyć 35 W mocy przy ogólnym rozmiarze podobnym do 5 W ładowarki Apple, która była dostarczana z iPhone’ami. Oznacza to, że ta mini ładowarka do Maca jest w stanie dostarczyć wystarczającą ilość energii do tabletu lub laptopa. Użytkownicy mogą również drukować bezpłatne naklejki DIY, które zawierają klasyczne logo „hello”, kampanię „think different” i wiele innych.

Po podłączeniu do wtyczki, ekranik może wyświetlać do pięciu różnych świateł, co pomaga zrozumieć, jak przebiega ładowanie:

  • Białe światło: brak ładowania;
  • Żółte światło: normalne ładowanie;
  • Niebieskie światło: szybkie ładowanie;
  • Zielone światło: super ładowanie;
  • Światło wyłączone: brak ładowania przez 5 min.

W tej chwili Shargeek finansuje swój projekt za pośrednictwem kampanii Indiegogo (via Gizmodo ) – gdzie firma już przekroczyła swój cel. Za 25 USD użytkownicy mogą otrzymać tę maleńką ładowarkę – lub za 49 USD po zakończeniu kampanii. Dostawa prawdopodobnie rozpocznie się już w lipcu, ale ponieważ jest to projekt finansowany przez społeczność, wszystko może się zmienić, co oznacza, że ​​może zostać opóźnione lub nawet anulowane.

źródło: 9to5mac.com newsxpro.com

Mini Macintosh od Shargeek jako ładowarka do iPhone’a

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.