Mężczyzna, który kupił 300 iPhonów został okradziony
0

Mężczyzna, który kupił 300 iPhonów został okradziony

0

Pewien 27 latek, który w poniedziałkowy poranek kupił 300 iPhonów od Apple Fifth Avenue, został okradziony.

Około 1:45 w nocy mężczyzna niósł 300 iPhonów do swojego samochodu. Miał je rozdzielone na 3 torby po około 125 sztuk w środku. Po pewnej chwili zatrzymał się obok niego samochód,  wyskoczyło z niego 2 mężczyzn i zarządzało wydania toreb. Ofiara podjęła próbę walki i ostatecznie została uderzone pięścią w twarz. Złodzieje uciekli z jedną z toreb.

W torbie znajdowało się około 125 iPhone’ów o wartości 95 000 dolarów. Policja powiedziała, że ​​mężczyzna, o którym mowa, często dokonywał dużych zakupów iPhone’ów w sklepie Fifth Avenue Store. Robił to w celu odsprzedaży ich za pośrednictwem swojej małej firmy. Nie jest jasne, dlaczego dokonywał zakupu o 1:00 w nocy

Ten sklep otwarty jest 24 godziny na dobę, co pozwala na dokonywanie zakupów o różnych porach. W tym czasie Apple organizowało również wyprzedaż w Czarny piątek, o której złodzieje mogli wiedzieć. NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie napadu, a ofiara nie odniosła poważnych obrażeń. Rysopis podejrzanych i ich pojazdów nie został jeszcze ujawniony.

źródło: macrumors.com

1.4/5 - (7)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *