Home Newsy Lista 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku
Lista 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku
0

Lista 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku

0

Firma Apple podzieliła się informacjami na temat 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w AppStore.

Among US było najczęściej pobieraną darmową grą w 2020 roku. Na kolejnym miejscu uplasowała się mobilna odsłona Call Of Duty, Roblox i Subway Surfers. Tattoo Drawing to czwarta darmowa aplikacja, a Magic Tiles 3: Piano Game zajęła piąte miejsce. Mario Kart Tour również znalazł się na liście, jednak zajmując 15. miejsce. Minecraft był najchętniej pobieraną płatną grą roku, za nim plasował się Plague Inc., Heads Up !, Monopoly, Bloons TD 6, Geometry Dash i NBA 2K20. Wiele z tych gier często znajduje się na szczycie list przebojów pod koniec roku, a takie gry jak Minecraft i Plague Inc. od wielu lat zajmują czołowe miejsca w rankingu.

Najpopularniejszą darmową aplikacją na urządzenia z systemem operacyjnym iOS było Zoom. Kolejne miejsca zajęły: TikTok, Disney +, YouTube, Instagram, Facebook i Snapchat. Płatne aplikacje to kolejno: TouchRetouch, Procreate Pocket, Facetune, HotSchedules i AutoSleep Sleep Tracker.

Lista 20 najczęściej pobieranych gier i aplikacji w 2020 roku

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!