Home Newsy iOS 14.2 ukradkiem dodał obsługę rozdzielczości 1080p w FaceTime!
iOS 14.2 ukradkiem dodał obsługę rozdzielczości 1080p w FaceTime!
0

iOS 14.2 ukradkiem dodał obsługę rozdzielczości 1080p w FaceTime!

0

Firma Apple kilka tygodni temu udostępniła system iOS w wersji 14.2, który zawierał nowe funkcje i poprawki błędów, które zostały wykryte w poprzednich wersjach systemu operacyjnego. Gigant z Cupertino dodał natomiast jeszcze jedną nową funkcję, o której nie poinformował w notatce dotyczącej aktualizacji.

Ową nowością jest obsługa rozdzielczości 1080p na iPhone’ach od „ósemki” w górę. Mało znany fakt został odkryty przez portal MacMagazine, który poinformował, że Apple ukradkiem przemyciło udoskonalenie bez poinformowania o tym użytkowników. Patrząc na narzędzie Apple do porównywania iPhone’ów, Apple wyjaśnia teraz, że FaceTime HD (1080p) przez Wi-Fi jest dostępny we wszystkich modelach, w tym iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone SE (2020), iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max.

iOS 14.2 ukradkiem dodał obsługę rozdzielczości 1080p w FaceTime!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *