Home Newsy LG wprowadza gamę soundbarów z obsługą AirPlay 2 i Siri
LG wprowadza gamę soundbarów z obsługą AirPlay 2 i Siri
0

LG wprowadza gamę soundbarów z obsługą AirPlay 2 i Siri

0

Firma LG po podjęciu decyzji o całkowitym zaprzestaniu produkcji i tworzeniu smartfonów, rozszerzyła swoją działalność w zakresie rozrywki domowej o linię nowych soundarów na rok 2021.

LG twierdzi, że linia soundbarów 2021 oferuje „wysokiej jakości dźwięk, łatwą łączność, inteligentną funkcjonalność i stylową estetykę z nowoczesnym wyglądem, który został zaprojektowany jako uzupełnienie telewizorów LG”. W ofercie na rok 2021 jest pięć modeli: SPD7Y, SPY7, SP8YA, SP9YA i SP11RA. Według LG cała linia soundbarów z 2021 roku obsługuje Dolby Atmos i DTS: X, zapewniając dynamiczny trójwymiarowy dźwięk. Dzięki kompatybilności z Dolby Vision przez 4K pass-through, nowe modele „zapewniają poziom jakości obrazu i dźwięku niezbędny do prawdziwie kinowego oglądania w domu”.

Modele soundbarów SP11RA, SP9YA i SP8YA są zgodne z Siri, Google Assistant i Amazon Alexa. Dzięki obsłudze Apple AirPlay 2 klienci mogą przesyłać strumieniowo, sterować i udostępniać swoją ulubioną muzykę i inne treści bezpośrednio z iPhone’a, iPada lub Maca.

LG wprowadza gamę soundbarów z obsługą AirPlay 2 i Siri

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *