Home Newsy Ładowarka MagSafe zostawia owalne kształty na etui!
Ładowarka MagSafe zostawia owalne kształty na etui!
0

Ładowarka MagSafe zostawia owalne kształty na etui!

0

Firma Apple udostępniła dokument wsparcia, który zawiera kilka ciekawych informacji na temat korzystania z ładowarki MagSafe.

Nowa ładowarka MagSafe poprzez zintegrowane magnesy zostawia niechciane owalne kształty na etui. Sprawa dotyczy jak narazie etui silikonowego, jednak sytuacja będzie dotyczyć również etui skórzanego, które w listopadzie dołączy do oferty.

Nowy dokument wsparcia, który został udostępniony przez firmę, zawiera kilka informacji na temat ładowarki MagSafe:

  • Apple twierdzi, że użytkownicy nie powinni umieszczać kart kredytowych, identyfikatorów bezpieczeństwa, paszportów ani breloków między iPhonem a ładowarką MagSafe, ponieważ może to uszkodzić paski magnetyczne lub chipy RFID w tych przedmiotach.
  • Apple twierdzi, że jeśli bateria iPhone’a zbytnio się nagrzeje podczas ładowania za pomocą MagSafe, oprogramowanie może ograniczyć ładowanie powyżej 80 procent.
  • Jeśli iPhone ma podłączoną ładowarkę MagSafe i kabel Lightning, ładowanie będzie się odbywać tylko przez Lightning.
  • Aby wyczyścić ładowarkę MagSafe, Apple zaleca najpierw odłączenie ładowarki od zasilania i wyszczotkowanie wszelkich zanieczyszczeń z metalowego pierścienia. Następnie Apple mówi, aby użyć miękkiej, lekko wilgotnej, niestrzępiącej się szmatki, aby wytrzeć silikonowy środek obszaru ładowania. Apple twierdzi, że nie należy używać środków do czyszczenia okien, domowych środków czyszczących, aerozoli, rozpuszczalników, amoniaku, środków ściernych ani środków czyszczących zawierających nadtlenek wodoru.

Źródło: macrumors

Ładowarka MagSafe zostawia owalne kształty na etui!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *