Ładowarka i zestaw głośnomówiący w jednym – poznaj Transmiter FM Bluetooth ROCK
0

Ładowarka i zestaw głośnomówiący w jednym – poznaj Transmiter FM Bluetooth ROCK

0

Martwisz się, że nie możesz bezpiecznie odbierać połączeń telefonicznych w czasie jazdy samochodem? Masz problemy z odtwarzaniem muzyki przez Bluetooth, a może obawiasz się, że bateria w telefonie zbyt szybko się rozładuje? Wszystkie te problemy występujące podczas jazdy można łatwo rozwiązać za sprawą nowoczesnej ładowarki samochodowej – transmitera FM Bluetooth Rock B300.

Wygodnie odbieraj połączenia głosowe

Transmiter FM Bluetooth ROCK B300 to urządzenie, które posiada bardzo ważną funkcję: obsługę połączeń głosowych. Rozmowę można nawiązać za pomocą zaledwie jednego, wygodnego przycisku! Dobre działanie urządzenia zapewnia wbudowany, bardzo czuły mikrofon oraz algorytm redukcji echa. Dzięki nim połączenia są wyraźne, stabilne i nie ma żadnych zakłóceń pochodzących z otoczenia. Korzystając z transmitera FM można wykonywać najważniejsze funkcje jak odbieranie połączeń, odrzucanie, rozłączanie i ponowne wybieranie.

Słuchaj muzyki w najwyższej jakości

Dużą zaletą tej ładowarki samochodowej jest możliwość odtwarzania muzyki z pamięci przenośnej pendrive. Transmiter FM Bluetooth obsługuje różne formaty audio: MP3, WMA, APE, FLAC, WAV. Aby zacząć odtwarzać muzykę należy dopasować częstotliwość transmitera FM do wartości osiąganej w radiu samochodowym. Po wykonaniu tych czynności wystarczy już tylko włożyć Pendrive, by czerpać przyjemność ze słuchania muzyki.

Transmiter FM Bluetooth ROCK B300 działa na podstawie technologii Bluetooth 4.2, a także algorytmu cyfrowej redukcji szumów, co poprawia jakość dźwięku. Ładowarka samochodowa umożliwia bezprzewodowe słuchanie muzyki znajdującej się na telefonie oraz z aplikacji np. Open FM, YouTube, Spotify. Odtwarzacz Bluetooth jest kompatybilny z dostępnymi w telefonie, jak i tablecie odtwarzaczem muzyki oraz audio. Ładowarka posiada system zapamiętywania po ponownym uruchomieniu. Urządzenie może przywrócić częstotliwość FM, ścieżkę audio i tryb odtwarzania używane przed wyłączeniem zasilania.

Stabilny i oszczędny system ładowania

Ładowarka samochodowa ma dwa wydajne porty USB: o mocy 1A (pendrive) i 2,4A. Specjalny, zaawansowany system zarządzania energią pozwala na wykorzystanie optymalnej mocy ładowania, gwarantując stabilnie i bezpieczne zasilanie urządzenia. Specjalny wyświetlacz led służy do ustawiania częstotliwości oraz monitorowania stanu naładowania akumulatora. Urządzenie jest dobrze chronione przed uszkodzeniem i automatycznie wykrywa napięcie akumulatora. Można więc na bieżąco otrzymywać informacje o stanie akumulatora, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w trakcie jazdy.

Pełna kompatybilność urządzenia

Ładowarka samochodowa umożliwia bezpieczną obsługę połączenia Bluetooth dla dwóch urządzeń jednocześnie. Wszystkie elementy do obsługi transmitera Bluetooth znajdują się na jego panelu, więc nie trzeba dodatkowo korzystać z telefonu. Ładowarka jest zgodna zarówno z systemami Android, jak i iOS. Działa z wszystkimi modelami samochodów na rynku i pasuje do większości wersji gniazd zapalniczki.  Dodatkowo transmiter Bluetooth obsługuje istniejące oprogramowanie nawigacyjne, wydając komendy głosowe w czasie jazdy. Zdecydowanie należy do akcesoriów telefonicznych przydatnych każdemu w podróży.

Poznaj lepiej Transmiter FM Bluetooth ROCK – wygodnie ładuj telefon, odbieraj połączenia głosowe i słuchaj muzyki w najlepszej jakości.

Artykuł przygotowany przez partnera
Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *