KONKURS marki NILSEN oraz AppleMobile.pl – Wygraj lampki NILSEN iStar oraz StarS
0

KONKURS marki NILSEN oraz AppleMobile.pl – Wygraj lampki NILSEN iStar oraz StarS

0

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie konkursowej organizowanej przez firmę NILSEN – producenta oświetlenia, którego lampkę NILSEN iStar ze stacją dokującą dla iPhone testowaliśmy oraz przez nas. Konkurs startuje już 22 stycznia!

konkurs

Lampka NILSEN iStar to wysokiej jakości lampka biurkowa, charakteryzująca się niebanalnym designem, energooszczędnymi rozwiązaniami światła LED oraz wbudowaną stacją dokującą dla iPhone’a. Lampka NILSEN StarS to jej siostrzany model, przeznaczony dla urządzenie z portem microUSB. Recenzję lampki znajdziecie we wpisie zatytułowanym Recenzja NILSEN iStar – Lampka biurkowa ze stacją dokującą dla iPhone’a. Jeżeli nie chcecie czekać na rozwiązanie konkursu, możecie kupić lampkę w naszym sklepie!

Co zrobić, aby wygrać lampkę NILSEN iStar lub StarS?

Przedmiotem konkursu będzie zdjęcie Waszych biurek. Tytułem przewodnim natomiast jest hasło:

Jakiej jest najlepsze miejsce do pracy? Uporządkowane biurko czy artystyczny nieład? Pokażcie nam swoje biurka, a my wybierzemy najciekawsze i nagrodzimy wyjątkowymi lampkami! 
Do wygrania są lampka iStar dla użytkowników iPhone oraz StarS dla tych, którzy preferują telefony z Andoridem. Nie ważne czy jesteś geniuszem porządku czy panujesz nad chaosem – pokaż się! 🙂
Będzie nam również miło, jeśli udostępnisz ten post! 🙂

Zdjęcia biurek należy publikować za pomocą portalu społecznościowego facebook.com na fanpage marki NILSEN

Konkurs rozpoczyna się 22 stycznia 2016 roku o godzinie 10:30. Kończy 4 lutego 2016 roku o 14:30. Zdjęcia należy publikować w komentarzu pod wpisem konkursowym! 🙂

 

Regulamin konkursu

 • 1 POSTANOWIENIA
 1. Organizatorem konkursu zwanego dalej Konkursem jest firma NILSEN Polska, ul. Bolecha 38, 01-419 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000429139, NIP 9462640170, zwana dalej „Organizatorem”. 2. Niniejszy regulamin określa zasady udziału w Konkursie oraz zasady jego przebiegu, a także nadzoru nad jego przeprowadzeniem i postępowania reklamacyjnego (dalej „Regulamin”). 3. Niniejszy konkurs nie jest sponsorowany, prowadzony, administrowany przez Facebook ani współprowadzony z Facebook. Informacje dostarczone przez Uczestnika będą wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji Konkursu, w tym w celu dostarczenia zwycięzcy ewentualnej nagrody.
 • 2 UCZESTNICTWO W KONKURSIE
 1. W konkursie może wziąć udział każda osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, spełniająca postanowienia i warunki niniejszego Regulaminu. Warunkiem przystąpienia do Konkursu osoby fizycznej, nieposiadającej pełnej zdolności do czynności prawnych jest posiadanie pisemnej zgody przedstawiciela ustawowego. 2. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. 3. Prawdziwe dane profilu osobowego są warunkiem otrzymania ewentualnej nagrody. 4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest udostępnienie komentarza pod postem konkursowym w dniach 22.01.2016 – 4.02.2016 (do godz. 14.30). 5. Organizator Konkursu powoła Komisję Konkursową, w skład której wejdą przedstawiciele Organizatora. Do zadań Komisji Konkursowej będzie należało stałe czuwanie nad prawidłowym przebiegiem Konkursu, wybór laureatów oraz podejmowanie decyzji w kwestiach, w których pojawią się wątpliwości związane z Konkursem, w tym z interpretacją niniejszego Regulaminu.
 2. Konkurs trwa od godziny 10.30, dnia  22.01.2016 – 4.02.2016 (do godz. 14.30).
 • 3 WYŁONIENIE ZWYCIĘZCÓW 1. Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się w dniu 5.02.2016. W poście konkursowym Organizator wskaże datę opublikowania Zwycięzców. 2. Organizator o wynikach konkursu poinformuje w pliku tekstowym umieszczonym w Zakładce „Notatki” na portalu Facebook.com, na profilu Organizatora. 3. Komisja konkursowa wyłoni 1 zwycięzcę konkursu, biorąc pod uwagę oryginalność komentarza oraz jego jakość. Każdy Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za to, że przysługuje mu pełne i nieograniczone niczym prawo autorskie do wysyłanych przez niego prac i zwalnia Organizatora z odpowiedzialności w tym zakresie. 4. Zwycięzcy Konkursu są zobowiązani do dostarczenia, za pomocą wiadomości prywatnej lub wiadomości e-mail, swoich danych teleadresowych, w celu wysyłki nagród. 5. Wysłanie Zgłoszenia oznacza, iż Uczestnik uważnie zapoznał się z treścią Regulaminu, akceptuje Regulamin i wyraża zgodę na jego postanowienia.
 • 4 NAGRODY
 1. W konkursie przewidziano dwa zestawy nagród
 2. lampka ze stacją dokującą iStar w kolorze białym o wartości 399 PLN brutto,
 3. lampka StarS ze stacją dokującą w kolorze białym o wartości 399 PLN brutto.
 4. Odstąpienie prawa do nagrody osobom trzecim nie jest możliwe. 3. Uczestnikom Konkursu nie przysługują roszczenia o wypłatę wartości nagrody w pieniądzu. 4. W związku z art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (t.j. z 2012 r. Dz.U. poz. 361 ze zm.) wartości wygranej w konkursie jest wolna od podatku dochodowego. 5. W przypadku rezygnacji przez Zwycięzcę z nagrody Organizator zastrzega sobie prawo przekazania nagrody innemu Uczestnikowi Konkursu, który nie otrzymał jeszcze żadnej nagrody.
 • 5 POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE
 1. Reklamacje związane z Konkursem powinny być składane w formie pisemnej lub elektronicznej. Reklamacje mogą być składane w ciągu 3 (trzech) dni roboczych od daty ogłoszenia wyników Konkursu (decyduje data otrzymania reklamacji) na adres: NILSEN Polska, ul. Bolecha 38, 01-419 Warszawa z dopiskiem „Konkurs Facebook”. Reklamacje zgłoszone po upływie wskazanego terminu lub w innej formie niż pisemna i elektroniczna, nie będą rozpatrywane. 2. Reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres osoby składającej reklamację, jak również dokładny opis i powód reklamacji. 3. O wyniku reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany pisemnie lub elektronicznie (na adres podany w reklamacji), w ciągu 7 dni od daty otrzymania reklamacji przez Organizatora. 4. Reklamacje będą rozpatrywane przez Komisję Konkursową. Decyzje Komisji Konkursowej są ostateczne.

KONKURS marki NILSEN oraz AppleMobile.pl – Wygraj lampki NILSEN iStar oraz StarS

Oceń post
Michał Gruszka Jestem twórcą i założycielem APPLEMOBILE. Byłem dziennikarzem technologicznym i redaktorem w czasach, gdy prasa była głównym źródłem informacji. Dziś, oddany pasji pisania, tworzę głównie dla własnej przyjemności. Krytyczny fan Apple.

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *