Home Newsy Kolejne zdjęcia Apple Park
Kolejne zdjęcia Apple Park
0

Kolejne zdjęcia Apple Park

0

Nowa siedziba Apple i finalizowane tam prace wykończeniowe budzą w ostatnim czasie ogromną ciekawość użytkowników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem w logo. Dzieje się tak dlatego, że jest to jedyne w swoim rodzaju, ogromne przedsięwzięcie, którego realizacja ograniczona jest czasowo. Termin oddania kampusu do użytku właśnie zbliża się wielkimi krokami.

To właśnie w Apple Park odbędzie się jutrzejsza konferencja Apple, na której firma zaprezentuje nowe modele iPhone’a, kolejną generację jabłkowej przystawki telewizyjnej oraz nowy zegarek Apple Watch. Impreza zostanie zorganizowana w budynku Steve Jobs Theater, którego zdjęcia niedawno obiegły internet. Można było na nich zauważyć, że aula gotowa jest na przyjęcie mediów w najbliższy wtorek.

Wczoraj wieczorem zaś do sieci trafiły kolejne fotografie tym razem prezentujące budynek centrum dla zwiedzających. Autorem publikacji jest serwis The Apple Post. Na zdjęciach widać, że i ta cześć kampusu jest już gotowa. W jej skład wchodzi kawiarnia, taras widokowy, z którego można podziwiać cały Apple Park oraz salon firmowy. Budynek zajmuje powierzchnię 923 m kwadratowych.

Jutrzejsze wystąpienie Apple zapewne rozpocznie się od prezentacji nowej siedziby firmy, w której Tim Cook w kilku zdaniach opowie o jej wyjątkowości.

Źródło: The Apple Post

 

Kolejne zdjęcia Apple Park

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)