Home Newsy Kolejne rendery iPhone’a SE 2
Kolejne rendery iPhone’a SE 2

Kolejne rendery iPhone’a SE 2

0

Ostatnie doniesienia sugerujące, iż właśnie ruszyła masowa produkcja następcy iPhone’a SE rozpaliły do czerwoności ciekawość wielu użytkowników. Wśród nich spory odsetek stanowią miłośnicy tego modelu, którzy od 2016 nie doczekali się nowej wersji smartfona.

Wiele plotek obstaje przy twierdzeniu, iż jeśli w ogóle Apple planuje wprowadzić do oferty następcę iPhone’a SE, to będzie to raczej urządzenie zmienione od wewnątrz, o takiej samej jak poprzednik bryle i konstrukcji z zewnątrz. Są jednak optymiści, którzy liczą na coś więcej, na sprzęt w niewielkiej części inspirowany designem iPhone’a X.

W sieci pojawił się właśnie kolejny koncept takiego sprzętu, który prezentuje się bardzo obiecująco, choć zapewne daleko mu do rzeczywistości. Zaprezentowana wizja iPhone’a SE 2 pochodzi z rąk Benjamina Geskina. Posiada ona bezramkową konstrukcję, w której na przednim panelu dominuje ekran z charakterystycznym wcięciem w górnej części. Brak jest również czytnika Touch ID, a tylna część obudowy wykonana jest z ceramiki, co ma zapewnić wsparcie dla funkcji ładowania indukcyjnego.

Smartfon miałby być oferowany w trzech wariantach kolorystycznych: czarnym, gwiezdnej szarości oraz w wersji znanej z iPhone’a SE.

Źródło: Twitter

 

Kolejne rendery iPhone’a SE 2

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *