Kolejne informacje na temat iPada Pro w kodzie iOS 10.3

Kolejne informacje na temat iPada Pro w kodzie iOS 10.3

0

Dwa dni temu do oferty Apple trafiło kilka nowych produktów. Zostały one wprowadzone po cichu bez organizowania specjalnej konferencji. Wśród nowości znalazły się akcesoria dla jabłkowych urządzeń oraz one same.

Ofertę sprzętową zasiliły iPhone SE z pamięcią 128 GB na dane użytkownika, iPhone 7 oraz 7 Plus w kolorze czerwonym (Product) RED oraz kolejna generacja iPada o przekątnej ekranu wynoszącej 9,7 cala. Plotki jednak sugerują, że to jeszcze nie koniec premier.

W najbliższym czasie, prawdopodobnie na początku kwietnia odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja Apple. To właśnie podczas jej trwania firma ma zaprezentować następcę iPada Pro z ekranem 12,9 cala, całkiem nowe urządzenie z wyświetlaczem 10,5 cala oraz kolejne akcesoria takie jak Apple Pencil 2. Choć szacunki te to tylko treść plotek, to jednak na pewne informacje natrafiono w kodzie testowanej obecnie wersji systemu iOS 10.3.

Na ślady nowych modeli iPada Pro natrafił deweloper Steve Troughton-Smith. Informacje dotyczą głównie ekranu, który ma odświeżać się z częstotliwością większą niż 60 Hz. Dotąd jabłkowe tablety mogły poszczycić się parametrem z tego zakresu wynoszącym 240 Hz. Zmiana częstotliwości ekranów będzie zatem maiła ogromny wpływ na odświeżanie obrazu i może mieć również związek z możliwościami jakie przyniesie ze sobą Apple Pencil 2.

Źródło: 9To5Mac

 

Kolejne informacje na temat iPada Pro w kodzie iOS 10.3

Oceń post
tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *