Home Newsy Kolejne bety systemów od Apple dostępne
Kolejne bety systemów od Apple dostępne

Kolejne bety systemów od Apple dostępne

0

Wczoraj wieczorem na serwerach Apple znalazły się kolejne testowe wersje systemów operacyjnych. W pierwszej kolejności do piątych bet platform macOS 10.13.3, iOS 11.3 oraz tvOS 11.3 mieli deweloperzy posiadający płatne konta jednak chwilę później te same pliki mogli pobrać także użytkownicy, którzy przystąpili do programu publicznych testów.

Każda z wymienionych wyżej platform w najnowszej odsłonie poglądowej skupia się wyłącznie na poprawkach związanych z błędami oraz stabilnością działania. Apple skupiło się w nich również na poprawkach dotyczących bezpieczeństwa.

Warto jednak przypomnieć, że platforma iOS 11.3 wprowadza w opcjach bardzo istotną zmianę. Po aferze z celowym spowalnianiem przez Apple swoich smartfonów zaimplementowano funkcję informującą o kondycji baterii. Znajdują się tam bardzo obrazowe dane związane z aktualną pojemnością akumulatora, czy choćby te, które informują o tym, czy bateria jest w stanie bezproblemowo zasilić urządzenie, które pracować będzie przy maksymalnym poborze mocy.

Źródło: Apple

 

Kolejne bety systemów od Apple dostępne

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)