Home Newsy Kiedy odbędzie się październikowe wydarzenie Apple wraz z premierą nowych MacBooków?
Kiedy odbędzie się październikowe wydarzenie Apple wraz z premierą nowych MacBooków?
0

Kiedy odbędzie się październikowe wydarzenie Apple wraz z premierą nowych MacBooków?

0

Od dłuższego czasu spekuluje się, że Apple w tym miesiącu ma w planach organizację wydarzenia, na którym zostaną zaprezentowane nowe modele MacBooka Pro w wersji 14″ i 16″, przeprojektowany Mac mini i AirPods trzeciej generacji. Wiemy, kiedy możemy się spodziewać owej prezentacji.

Data rzekomego październikowego wydarzenia Apple nie została jeszcze potwierdzona, jednak w zeszłym roku Apple zorganizowało trzy wydarzenia jesienią, we wrześniu, październiku i listopadzie. Na pierwszym w historii listopadowym wydarzeniu pojawiły się pierwsze trzy komputery Mac z chipem M1.

Tej jesieni Mark Gurman z Bloomberga zasugerował, że Apple zorganizuje dwa wydarzenia, a drugie skupi się na komputerach Mac. Październikowa impreza Apple w 2021 r. również byłaby zgodna z poprzednimi latami, ponieważ firma zorganizowała wydarzenie w październiku w ciągu siedmiu z ostatnich dziesięciu lat:

  • wtorek, 4 października 2011
  • wtorek, 23 października 2012
  • wtorek, 22 października 2013 r.
  • czwartek, 16 października 2014
  • czwartek, 27 października 2016
  • wtorek, 30 października 2018
  • wtorek, 13 października 2020 r.

Kiedy odbędzie się październikowe wydarzenie Apple wraz z premierą nowych MacBooków?

1.5/5 - (8 votes)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.