Home Newsy Kiedy możemy spodziewać się nowych słuchawek AirPods Pro i co zaoferują?
Kiedy możemy spodziewać się nowych słuchawek AirPods Pro i co zaoferują?
0

Kiedy możemy spodziewać się nowych słuchawek AirPods Pro i co zaoferują?

0

Wielu z nas oczekuje premiery nowego modeli słuchawek AirPods Pro. Mark Gurman z Bloomberga poinformował w swoim biuletynie, że Apple wypuści w tym roku AirPods Pro 2 z nowym wyglądem i nowymi funkcjami śledzenia kondycji.

Nowe słuchawki AirPods Pro mogą wyglądać podobnie do Beats Studio Buds, ze względu na krótsze „pałąki”, lub też całkowity ich brak. Kolejną zmianą, jakiej można się spodziewać po AirPods Pro w 2022 r., jest przeprojektowane etui ładujące, które podobno nadal będzie mieć 21 mm grubości, podczas gdy pozostałe parametry będą wynosić: 46 mm wysokości i 54 mm szerokości. Dla porównania, obecne etui ładujące AirPods Pro ma 45,2 mm wysokości i 60,6 mm szerokości.

Ze względu na słabą sprzedaż słuchawek AirPods 3, Apple najprawdopodobniej podczas premiery słuchawek AirPods Pro 2, usunie z oferty AirPods Pro pierwszej generacji, aby nie popełnić tego samego błędu w przypadku pozostawienia słuchawek AirPods 2 w ofercie.

Kiedy możemy spodziewać się nowych słuchawek AirPods Pro i co zaoferują?

5/5 - (1 vote)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.