Home Newsy Już w marcu możemy ujrzeć nowe iPady
Już w marcu możemy ujrzeć nowe iPady
0

Już w marcu możemy ujrzeć nowe iPady

0

Już od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się pogłoski, iż część nowych modeli jabłkowych tabletów może zostać zaprezentowana podczas specjalnej konferencji w marcu tego roku. Wiele z tych doniesień sugeruje, iż będą to jednak tańsze odsłony iPada, zaś następcy wariantu Pro ze wsparciem dla technologii rozpoznawania twarzy użytkownika pojawią się po okresie letnim.

Plotki te zdają się potwierdzać dokumenty Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej pozyskane przez portal Consomac. Jest w nich mowa o dwóch, dotąd nieznanych modelach tabletu jakie właśnie dopuszczone zostały do sprzedaży na terenach objętych regulacjami wymienionej instytucji. Urządzenia zostały oznaczone jako A1893 oraz A1954, które zgodnie z opisem pracują pod kontrolą systemu iOS 11.

W dokumentacji prawdopodobnie mowa jest o tańszych wersjach jabłkowego tabletu, czyli kontynuacji zwykłej linii tych urządzeń z 2017 roku. Modele Pro zapewne pojawią się w drugiej połowie tego roku i zgodnie z treścią plotek mają to być urządzenia pozbawione przycisku Home, posiadające konstrukcję zainspirowaną wyglądem iPhone’a X.

Tańsze odpowiedniki jakie właśnie nadchodzą będą z pewnością wyposażone w mocniejsze podzespoły i być może nowe warianty pamięci masowej na dane użytkownika.

Źródło: 9To5Mac

 

Już w marcu możemy ujrzeć nowe iPady

tags:
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *