Jak zgrać wiadomości SMS z iPhone i nie tylko na komputer? iMazing!

Jak zgrać wiadomości SMS z iPhone i nie tylko na komputer? iMazing!

0

Nasz iPhone to kompendium naszych danych, często jest tego więcej niż na jakimkolwiek innym urządzeniu. Warto nasze pliki zabezpieczyć w odpowiedni sposób. Jasne, możemy korzystać z kopii zapasowej na iCloud, lub wszystko regularnie synchronizować. Jest jednak inny sposób, na przeniesienie naszych danych, lub wyselekcjonowanych informacji z naszego iUrządzenia. Wiadomości tekstowe zawierają niejednokrotnie wiele ważnych danych lub miłych wspomnień, możliwość ich starty jest niewyobrażalna dla nas samych. Istnieje program pozwalający skopiować wiadomości z telefonu wprost na komputer. IMazing bo o nim tutaj mowa pozwala na łatwe przerzucenie wszystkich lub wybranych konwersacji w kilku dostępnych formatach do wyboru. Program dostępny jest na komputery z systemem MacOS i Windows dodatkowo sprawdzić go może każdy zainteresowany, ponieważ jest dostępna wersja próbna.

iMazing na iPhone

Jak przenieść wiadomości przy pomoc programu iMazing?

Zaczynamy od instalacji programu na komputerze, kolejny krok to uruchomienie aplikacji. Następnie program poprosi nas o podłączenie telefonu, tak aby mógł uzyskać do niego dostęp.Jak przenieść wiadomości przy pomoc programu iMazing?Uruchomi nam się główny kokpit programu, z którego uzyskamy dostęp do wszystkich dostępnych opcji. Nas interesują wiadomości, które wybieramy z panelu bocznego znajdującego się po lewej stronie. Program pokaże wszystkie wiadomości jakie znajdują się na wybranym przez nas urządzeniu, jeśli nie znajdujemy najnowszych konwersacji, wystarczy nacisnąć klawisz „odśwież”.

przenoszenie wiadomości przy pomoc programu iMazing na iPhoneTeraz przychodzi kolej na wybór interesującej nas rozmowy lub konwersacji, po wybraniu zobaczymy je w drugiej kolumnie. W momencie jeśli chcemy eksportować tylko wybrane wiadomości wystarczy, że je zaznaczymy. Dla ułatwienia możemy nacisnąć klawisz „ctrl” (windows), lub „cmd” (macOS)  na klawiaturze komputera i możemy w łatwy sposób zaznaczać wiadomości jakie chcemy przenieść.

przenoszenie wiadomości przy pomoc programu iMazing na iPhoneNa dolnej części programu, pod wiadomościami znajduje się kilka możliwych opcji jak możemy zapisać nasze konwersacje. Program zapyta nas czy chcemy zapisać wszystkie wiadomości, czy tylko wybrane.przenoszenie wiadomości przy pomoc programu iMazing na iPhoneOstatnia już czynność to wybór miejsca, w którym program ma zapisać nasze wybrane konwersacje na dysku komputera. Jeśli chcemy eksportować wiadomości lub inną zawartość w formacie CSV, warto sprawdzić preferencje programu iMazing; możemy wybrać przecinek, tabulator lub średnik do oddzielenia elementów w plikach CSV. Dostęp do tego uzyskamy z preferencji programu iMazing: na Macu wybierz iMazing> Preferencje> Inne dane; w systemie Windows wybierz polecenie Edycja> Preferencje> Inne dane.

przenoszenie wiadomości przy pomoc programu iMazing na iPhone

 

Program pozwala też na eksportowanie utworzonej w przeszłości kopii zapasowej na iPhone’a w iTunes lub iMazing. Przydatne w momencie zmiany iPhone’a, lub przypadkowego usunięcia wiadomości.

iMazing na iPhone ceny

IMagazine oferowany jest w kilku wersjach licencyjnych do zakupu. W wersji na jedno urządzenie Mac/Widnows będzie nas kosztowała 169 zł, w wersji z dwoma licencjami – 189 zł, a wersja zawierająca 5 licencji pozwalająca na korzystania na 5 urządzeniach – 262 zł.

2.5/5 - (2)
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *