Jak wykonać semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra? Podpowiadamy

Jak wykonać semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra? Podpowiadamy
0

Poznaj naszą szczegółową instrukcję krok po kroku, jak wykonać semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra.

W tym wpisie pokaże Ci jak wykonać jailbreak iOS 11 / 11.1.2 z wykorzystaniem Electry z Cydią na komputerze w 64-bitowym iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, przy użyciu semi-untethered jailbreaka, opracowanego i wydanego przez CoolStar.

Poniżej lista tego co jest potrzebne i jakie wymagania należy spełnić:

 • Jest to jailbreak dla systemu od iOS 11.0 do 11.1.2, co oznacza, że ​​obsługuje tylko 64-bitowe urządzenia, w tym najnowszy sprzęt Apple czyli iPhone’a X i iPhone’a 8/8 Plus.
 • Narzędzie Cydia Impactor opracowane i wydane przez Jaya Freemana. Możesz pobrać je za darmo z tej strony: www.cydiaimpactor.com.
 • Najnowsza wersja iTunes.
 • Komputer PC lub Mac z systemem Windows lub macOS.
 • Darmowy lub pełny identyfikator programisty, który można uzyskać na stronie: https://developer.apple.com/ przy użyciu istniejącego lub nowego konta Apple.
 • Najnowszy plik Electra.ipa dostępny na tej stronie: https://coolstar.org/electra/ 

Krok po kroku semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra:

 1.  Upewnij się, że Twoje urządzenie z iOS jest połączone kablem z komputerem PC lub Mac.  Należy wykonać pełną kopię zapasową tego urządzenia przy użyciu najnowszej wersji programu iTunes.
 2. Uruchom najnowszą wersję oprogramowania Cydia Impactor. Przeciągnij najnowszy plik Electra IPA do okna Cydia Impactor i poczekaj na informację dotyczącą Twoich danych identyfikacyjnych Apple ID. Dodaj odpowiedni adres e-mail i hasło do konta Apple ID. Po zaakceptowaniu tych danych, Cydia Impactor zainstaluje plik IPA na Twoim urządzeniu.
 3. Gdy Electra IPA jest już zainstalowany na Twoim urządzeniu, należy udać się do aplikacji Ustawienia/Ogólne/Profile i Zarządzanie urządzeniami i wybrać profil, który został zainstalowany z aplikacją Electra. Wybierz Zaufane, a następnie zaufaj ponownie w powiadomieniu. Możesz teraz wrócić do aplikacji Electra i przycisnąć ikonę, aby ją uruchomić.
 4. Po załadowaniu Electry, pojawi się dość normalnie wyglądające okno aplikacji z dużym przyciskiem Jailbreak na środku ekranu. Przyciśnij go, lecz wcześniej sprawdź czy poniżej jest zaznaczony jako włączony przełącznik pod napisem TweaksKrok po kroku semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra
 5. Pozwól Elektrze popracować i poczekaj, aż zrobi to, co trzeba. Jeśli pojawi się komunikat „APFS Screenshot Created”, oznacza to, że wszystko idzie tak jak powinno. Po prostu naciśnij przycisk „Continue Jailbreak”, aby kontynuować. Jeśli zastanawiasz się, co to za funkcja APFS Snapshot, to wyjaśniam, że pozwoli Ci ona wrócić do stanu pierwotnego systemu iOS 11.1.2 poprzez użycie SemiRestore na wypadek, gdyby coś poszło nie tak na Twoim urządzeniu po jailbreaku. Krok po kroku semi-untethered jailbreak iOS 11.1.2 za pomocą Electra
 6. Po zakończeniu, powinieneś mieć już ikonę Cydia na ekranie głównym.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *