iPhone z 5G wciąż jest planowany na jesień, ale inne produkty mogą się opóźnić
0

iPhone z 5G wciąż jest planowany na jesień, ale inne produkty mogą się opóźnić

0

Według nowego raportu stworzonego przez Bloomberg, iPhone z 5G wciąż jest na dobrej drodze, aby został zaprezentowany i wypuszczony jesienią tego roku.

iPhone z 5G wciąż jest planowany na jesień, ale inne produkty mogą się opóźnić

Fabryka Foxconn produkująca jabłkowe smartfony, została zmuszona do odroczenia ponownego otwarcia głównego zakładu montażu iPhone’a w Zhengzhou, ponieważ nadal obowiązywały surowe środki kwarantanny. Nie zmienia to faktu, że Apple podobno podniosło znacząco premie, aby przyciągnąć nowych pracowników do tworzenia urządzeń.

Opublikowany raport brzmi następująco:

„Oznaki są takie, że chińska produkcja Apple – której Hon Hai jest filarem – powoli wraca na właściwe tory. Kolejne iPhone’y z funkcjami bezprzewodowymi 5G pozostaną zaplanowane na jesień, częściowo dlatego, że masowa produkcja nie rozpocznie się do lata, mówią ludzie znający materię.”

Raport jest również zgodny z tym, co mogliśmy przeczytać na początku tego miesiąca, jakoby kolejny flagowy iPhone był nadal w harmonogramie wydawniczym, częściowo dlatego, że masowa produkcja ma się rozpocząć dopiero w maju. Wszystko zależy również od sytuacji związanej z koronawirusem, bo jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie, to wszystko może ulec znaczącemu opóźnieniu, ale to oczywiście tylko domysły.

Źródło: Macrumors

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *