iPhone 7 Plus jak pierwszy Macintosh

iPhone 7 Plus jak pierwszy Macintosh

0

Na rynku pojawiła się ciekawa, zmodyfikowana wizualnie wersja iPhone’a 7 Plus, która kierowana jest przede wszystkim do fanów marki Apple. Firma ColorWare upodobniła urządzenie do klasycznego komputera Macintosh z lat 80-tych.

Marka ColorWave znana jest z personalizowania produktów firmy z Cupertino, choć w jej portfolio znajdują się również urządzenia innych marek. Parę tygodni temu o firmie było głośno za sprawą słuchawek AirPods oferowanych w palecie 56 barw.

Jabłkowy smartfon nazwany iPhone 7 Plus Retro Edition, to najnowsza propozycja przedsiębiorstwa i choć kusząco wygląda, to trzeba będzie za nią słono zapłacić.

iPhone 7 Plus oryginalnie w kolorze czarnym i pamięcią 256 GB został niemal całkowicie przemalowany. W tylnej części obudowy pojawiło się nawet charakterystyczne, wielokolorowe logo Apple oraz ciemne paski w częściach bocznych, zaś całość do złudzenia przypomina konstrukcję komputera Macintosh sprzed lat.

Niestety za tak spersonalizowane urządzenie trzeba będzie zapłacić 1899 dolarów amerykańskich, czyli blisko 8000 zł. Warto dodać, że ilość egzemplarzy urządzenia w tym wydaniu jest ograniczona, zaś pierwsze 25 sztuk otrzyma certyfikat autentyczności. Zamówienia można składać na stronie producenta. Czas oczekiwania na realizację to 2-3 tygodnie.

Źródło: MacRumors

Oceń post
Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *