Home Newsy iPhone 6, a może fablet od Apple?
iPhone 6, a może fablet od Apple?
0

iPhone 6, a może fablet od Apple?

0

Świat technologiczny nie może doczekać się kolejnej wersji smartfona od Apple o czym świadczyć mogą coraz liczniej pojawiające się w sieci koncepty tego urządzenia oraz związane z nim plotki. Następca iPhone’a 5S powinien zostać wyposażony, jeśli trzymać się tendencji z ubiegłych lat, całkiem nową konstrukcję, co też podsyca zapędy rzeszy grafików.

Na przełomie ostatnich miesięcy pojawiło się multum wizualizacji nadchodzącego urządzenia, a do ich grona dołączył niedawno kolejny projekt, powstały z inicjatywy serwisu ConceptsiPhone. Zaprezentowany na materiale wideo iPhone 6 ma jednak nikłe szanse, w moim odczuciu, na zmaterializowanie się w rzeczywistości.

Gadżet wyposażony w ekran o rozmiarze 5,5 cala wydaje się być pomysłem dalekim od tegorocznych realiów, z którymi przyjdzie się nam zetknąć. Projektowi raczej bliżej jest do plotek związanych z rzekomym fabletem od Apple, choć debiut tego urządzenia także jest mało prawdopodobny. Nie mniej jednak przedstawiony sprzęt wygląda bardzo atrakcyjnie, a design, w pomniejszonej wersji oczywiście, faktycznie mógł znaleźć się na deskach kreślarskich projektantów z Cupertino.

Źródło: AppAdvice

Krzysztof Rozengarten Jestem tu, bo lubię :-)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.