iPhone 5 – plotek ciąg dalszy …
4

iPhone 5 – plotek ciąg dalszy …

4

Ostatnio w sieci zaczyna krążyć coraz więcej plotek i spekulacji na temat owianego tajemnicą do tej pory iPhone’a 5.

W śród tych informacji, które najczęściej się powtarzają jest fakt, że nowy iPhone ma wspierać możliwość płatności zbliżeniowej przez chip NFC ( Near Field Communication ).

Używając telefonu można by dokonywać ekspresowych płatności przez przyłożenie urządzenia do odpowiedniego terminala. Możliwość taka była by wygodnym rozwiązaniem.

Kolejne podejrzenia wynikają z zaprezentowanych ostatnio przez firmę OmniVision sensorów optycznych o rozdzielczości 8MPx.

Pozwalają one na rejestrowanie wideo w trybie 1080p ( 1920×1080 ). Ponieważ aktualnie iPhone korzysta właśnie z sensorów tej firmy, można snuć uzasadnione podejrzenia, że kolejna jego generacja wyposażona będzie w nowy aparat.

Jak nietrudno zauważyć wielu już teraz nie może się doczekać premiery kolejnego iPhone’a, co dobrze rokuje wynikom jego sprzedaży. Na oficjalne informacje na ten temat będziemy jeszcze musieli poczekać, prawdopodobnie do imprezy WWDC, na której co roku organizowanej przez Apple. W tym roku ma ona rozpocząć się 5 czerwca.

Oceń post

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *