iPhone 15 Pro ma być najlżejszym modelem od czasu iPhone’a Xs
0

iPhone 15 Pro ma być najlżejszym modelem od czasu iPhone’a Xs

0

Do premiery nowych iPhonów pozostało raptem kilka dni, natomiast teraz dowiedzieliśmy się, że ​​szeroko rozpowszechniona tytanowa ramka w nadchodzących iPhone’ach 15 Pro i iPhone’ach 15 Pro Max firmy Apple sprawi, że urządzenia te będą o około 10% lżejsze od modeli iPhone’a 14 Pro .

Według specyfikacji technicznych Apple iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max ważą odpowiednio 206 gramów i 240 gramów. Zmniejszenie masy o około 10% spowodowałoby, że iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max ważyłyby odpowiednio około 185 gramów i 216 gramów. Dzięki temu iPhone 15 Pro będzie najlżejszym modelem Pro od czasu iPhone’a XS, który waży 177 gramów. Podobnie iPhone 15 Pro Max byłby najlżejszym modelem Max od czasu iPhone’a XS Max, który ważył 208 gramów.

Biorąc pod uwagę, że dotychczasowe modele Pro są ciężkie, co zdecydowanie może uprzykrzać codzienne użytkowanie, tak redukcja wagi może bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór nowych modeli.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *