iPhone 15 Plus powstanie pomimo słabej sprzedaży iPhone’a 14 Plus
0

iPhone 15 Plus powstanie pomimo słabej sprzedaży iPhone’a 14 Plus

0

Sprzedaż iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max nadal rośnie kosztem iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Plus. Według nowych danych łańcucha dostaw, modele iPhone’a 14 Pro stanowią obecnie 75% dostaw paneli wyświetlaczy Apple, a oczekuje się, że liczba będzie wciąż rosła.

Najnowsze dane wskazują, że nastąpił niewielki wzrost dostaw paneli dla iPhone’a 14, podczas gdy dostawy paneli dla iPhone’a 14 Plus całkowicie się zatrzymały. Wzrost sprzedaży paneli iPhone’a 14 nie zrekompensował jednak w pełni spadku sprzedaży iPhone’a 14 Plus.

Pomimo tego, że popyt na iPhone’a 14 Plus jest znacznie gorszy niż oczekiwano, Apple nadal planuje wypuścić iPhone’a 15 Plus jeszcze w tym roku. To, czy Apple planuje jakieś zmiany, które pomogą zwiększyć sprzedaż, dopiero się okaże, ale pojawiły się plotki o obniżkach cen zarówno iPhone’a 15, jak i iPhone’a 15 Plus.

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.