Home Newsy iPhone 13 z większą baterią i mmWave 5G. Prezentacja już we wrześniu!
iPhone 13 z większą baterią i mmWave 5G. Prezentacja już we wrześniu!
0

iPhone 13 z większą baterią i mmWave 5G. Prezentacja już we wrześniu!

0

Firma Apple zaprezentuje najprawdopodobniej najnowsze generacje swoich smartfonów iPhone we wrześniu. Sprawdźcie najnowsze doniesienia na temat urządzeń z serii iPhone 13.

Najnowsze doniesienia na temat urządzeń, które zobaczymy w przyszłym miesiącu wskazują, że niektóre z godnych uwagi ulepszeń sprzętowych dla modeli iPhone 13 będą obejmować szybszy i bardziej energooszczędny układ 5 nm+, który prawdopodobnie będzie nosił nazwę A15 Bionic. Kolejną nowością ma być obsługa mmWave 5G w dodatkowych krajach poza Stanami Zjednoczonymi, oraz oszczędzające miejsce wewnętrzne obwody, które prawdopodobnie pozwolą na zwiększenie pojemności wbudowanego akumulatora.

Linia smartfonów iPhone 13 ma zostać wyceniana podobnie jak seria iPhone 12, zakładając, że Apple jest w stanie skutecznie kontrolować koszty produkcji, ze względu na brak wielu istotnych ulepszeń sprzętu.

iPhone 13 z większą baterią i mmWave 5G. Prezentacja już we wrześniu!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *