Home Newsy iPhone 12 może mieć problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii!
iPhone 12 może mieć problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii!
0

iPhone 12 może mieć problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii!

0

Już kilka dni dzieli nas od premiery nowych smartfonów od firmy Apple. Jedną z największych nowości, którymi uraczy nas gigant z Cupertino jest obsługa sieci 5G. Jak się dziś okazuje, z tego powodu iPhone 12 może mieć problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii.

Dzisiejszy raport The Telegraph podaje, że iPhone 12 może miewa problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii, ponieważ nowe smartfony nie będą obsługiwać pasm 5G 700 MHz. Niższe pasma, takie jak 700 MHz, są wykorzystywane do rozszerzania zasięgu sieci, aby dotrzeć do bardziej oddalonych obszarów.

Według The Telegraph:

Znawcy branży telekomunikacyjnej ostrzegają, że iPhone, którego Apple ma się ujawnić we wtorek, może nie łączyć się z pasmem 5G 700 MHz.

Analitycy ostrzegają, że może to spowodować, że klienci będą mieć problemy z zasięgiem 5G.

„Jeśli nie obsługuje częstotliwości 700 MHz, pojawiają się problemy z zasięgiem” – powiedział Matthew Howett, główny analityk w Assembly. „Pasma widma, na których działa iPhone, są niezwykle ważne” – dodał.

iPhone 12 może mieć problemy z zasięgiem w Wielkiej Brytanii!

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!