Home Newsy iPadOS 16: nowe funkcje „Pro” w drodze
iPadOS 16: nowe funkcje „Pro” w drodze
0

iPadOS 16: nowe funkcje „Pro” w drodze

0

Nowy raport Bloomberga rzuca troszkę więcej światła na to, czego można się spodziewać, mówiąc, że Apple planuje „poważne zmiany” w iPadOS, aby „zadowolić profesjonalnych użytkowników”.

Bloomberg donosi, że iPadOS 16 „będzie miał przeprojektowany interfejs wielozadaniowy, który ułatwi sprawdzanie otwartych aplikacji i przełączanie się między zadaniami”. Aktualizacja wprowadzi również nowe sposoby zmiany rozmiaru okien aplikacji wraz z „nowymi sposobami obsługi wielu aplikacji jednocześnie”.

„Następna duża aktualizacja oprogramowania iPada, iPadOS 16, będzie miała przeprojektowany interfejs wielozadaniowy, który ułatwi sprawdzanie, które aplikacje są otwarte i przełączanie się między zadaniami. Ludzie, którzy o tym poinformowali prosili o zachowanie anonimowości, ponieważ zmiany nie zostały jeszcze upublicznione. Umożliwi to również użytkownikom zmianę rozmiaru okien aplikacji i zaoferuje nowe sposoby obsługi wielu aplikacji jednocześnie.”

Aktualizacja jest opisana jako „jedna z największych aktualizacji”, które Apple ogłosi na WWDC w przyszłym tygodniu. Celem Apple jest przekształcenie iPadOS w bardziej „laptopowe doświadczenie” pod względem wielozadaniowości i obsługi okien.

źródło: 9to5mac.com

iPadOS 16: nowe funkcje „Pro” w drodze

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.