Home Newsy IPad Pro 2020 ma mieć taki sam układ aparatów jak iPhone 11 pro
IPad Pro 2020 ma mieć taki sam układ aparatów jak iPhone 11 pro
0

IPad Pro 2020 ma mieć taki sam układ aparatów jak iPhone 11 pro

0

Wiele osób czeka na premierę nowych iPadów Pro, które już niedługo powinny zostać zaprezentowane przez Apple. W sieci zaczynają pojawiać się przecieki renderów tegorocznych (2020 rok) modeli iPadów Pro.

Na podstawie renderów można wywnioskować, że w budowie tabletów nie zajdzie zbyt wiele zmian. Rozmiary wyświetlaczy również zostaną takie same i będą to kolejno 11 calowe i 12,9 calowe urządzenia. Mnie osobiście nie dziwi ten fakt, bowiem wygląd Pro tabletów od Apple jest jak najbardziej „na czasie”, a wiele plotek na temat nowych iPhone’ów mówi, że firma ma wrócić do ostrych krawędzi, czyli tego, co znajdziemy przykładowo w owych iPadach Pro.

Rendery mają sugerować jednak, że zmianie ulegną aparaty i zostanie dodana wyspa z obiektywami, która znamy z iPhone’ów 11 Pro. Potrójny tylny aparat telefonu składa się ze zwykłego aparatu, ultra-szerokiego aparatu i teleobiektywu z możliwością dwukrotnego zoomu optycznego – podobnego rozwiązania powinniśmy spodziewać się w nowych iPadach Pro.

iPad Pro 2020 ma mieć taki sam układ aparatów jak iPhone 11 pro

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!