inkBOOK pozwala przetestować swoje urządzenia za darmo!
0

inkBOOK pozwala przetestować swoje urządzenia za darmo!

0

Polski producent czytników elektronicznych inkBOOK, wprowadza nowe rozwiązanie, które ułatwi niezdecydowanym osobom podjąć właściwą decyzję. Firma przygotowała możliwość przetestowania wybranych urządzeń na okres aż trzech tygodni – za darmo.

Od teraz klienci mogą zamówić wybrane urządzenie na stronie producenta i przetestować je w ciągu 3 tygodni, a jeśli czytnik nie spełni ich oczekiwań – bez konsekwencji odesłać go i otrzymać zwrot zapłaconej kwoty. Wiele osób nadal nie jest przekonany do czytania elektronicznych wersji książęk, więc jest to idealna okazja, aby sprawdzić czy odpowiada nam to rozwiązanie. Na naszej stronie testowaliśmy już jeden z czytników od firmy inkBOOK, którego recenzje znajdziecie pod tym linkiem. 

Wspomniana wyżej możliwość przetestowania dostępna jest poprzez oficjalną stronę internetową producenta. Warto rownież napomnieć, że do końca kwietnia możemy też skorzystać z kodu zniżkowego na model Prime HD – prime449, dzięki któremu możemy nabyć urządzenie o 120 zł taniej oraz z gwarantowanej darmowej dostawy.

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *