Home Newsy iMac Pro Retina 5K – gdzie kupić?

iMac Pro Retina 5K – gdzie kupić?

iMac Pro Retina 5K – gdzie kupić?
0

Dużo pracujesz w domu? W takim razie potrzebujesz sprzętu, który sprawi, że nawet najtrudniejsze zadania będą łatwiejsze, a ich wykonywanie prostsze i przede wszystkim bardziej komfortowe. Takie wrażenia zapewni iMac Pro Retina 5K, który robi furorę w świecie biznesu i urządzeń elektronicznych. Niezawodny, niezwykle szybki i płynnie działający komputer i ekran w jednym. Poznaj jego parametry i sprawdź, gdzie możesz go kupić.

1. Parametry iMac Pro Retina 5K

2. Gdzie kupić? Postaw na Lantre

Wysoka wydajność, niezawodna praca, idealnie dopracowany system obsługujący najlepsze programy do obróbki zdjęć, programowania, czy wykonywania grafik. iMac Pro Retina 5K to bez dwóch zdań jeden z najlepszych komputerów dostępnych na rynku. Z pewnością najlepszy do pracy i biznesu, o czym świadczą opinie wielu klientów.

Parametry iMac Pro Retina 5K

Pewnie się domyślasz, ale tak jak w przypadku iPhone’ów firma Apple oferuje te same urządzenia o różnych parametrach. Wszystko sprowadza się więc do ceny, za wydajniejszy sprzęt zapłacisz więcej, za ten nieco słabszy, jeśli można tak mówić o urządzeniu iMac Pro Retina 5K, zapłacisz mniej. Jak wyglądają parametry? Ten model iMaca pracuje na procesorze Intel Xeon, który osiąga zawrotne prędkości taktowania, przy tym wyposażony jest nawet w kilkanaście rdzeni. Przekątna ekranu wszystkich egzemplarzy tego modelu to 27 cali. Nominalna rozdzielczość to 5K, czyli 5120x2880px. Pamięć RAM robi w tym przypadku wrażenie, minimalnie jest jej 32GB, maksymalnie aż 256GB! Pojemność dysku także waha się na niebotycznych wartościach od 1 do 4 terabajtów. Oczywiście jest to dysk wykonany w technologii SSD. Każdy iMac pracuje na grafice AMD Radeon Pro Vega, której pamięć nie jest zintegrowana, a własna i wynosi 8 lub 16Gb. iMac Pro Retina 5K pracuje na systemie operacyjnym MacOS w wersji Catalina lub High Sierra i nowszych!

Gdzie kupić? Postaw na Lantre

Lantre – Premium Reseller  sklep internetowy, który w swojej ofercie ma kilkanaście modeli opisywanego dziś urządzenia za rozsądne ceny. Dlaczego właśnie tam powinieneś skorzystać z oferty? Ponieważ często pojawiają się świetne promocje, urządzenia są nowe, oryginalne! Co więcej, wysyłka sprzętu odbywa się w mgnieniu oka, a towar jest odpowiednio zabezpieczony. O jakości świadczonych usług przez sklep mówią także same opinie klientów, którzy zdążyli skorzystać z oferty. W sklepie znajdziesz wiele innych produktów amerykańskiej firmy Apple dostępnych w ratach oraz w leasingu dla przedsiębiorców.