IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air
0

IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air

0

Ifixit ma zwyczaju rozbierać wszystkie najnowsze urządzenia Apple jakie ujrzą światło dzienne. Nie inaczej jest w przypadku nowego MacBook’a Air, który został zaprezentowany kilka dni temu.

IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook'a Air

Serwis iFixit wziął tym razem na warsztat najnowszego MacBook’a Air, który został wyposażony w klawiaturę z mechanizmem nożycowym, która pierwszy raz została umieszczona w MacBook’u Pro 16. Według doniesień z iFixit w nowym modelu zaszło kilka zmian względem poprzednich modeli. Przede wszystkim pozytywnym zmianom uległo wewnętrzne poprowadzenie kabli od Touchpada, co przekłada się na łatwiejszy demontaż w razie ewentualnej awarii. Dodatkowo Apple zastosowało klej w miejscach, gdzie w wcześniej znajdowały się śruby mocujące – mowa przede wszystkim o mocowaniu baterii.

Nowy MacBook Air uzyskał 4 na 10 w skali naprawialności, co jest wynikiem lepszym o jeden punkt względem poprzedniego modelu.

Źródło: iFixit

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *