Home Newsy IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air
IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air
0

IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air

0

Ifixit ma zwyczaju rozbierać wszystkie najnowsze urządzenia Apple jakie ujrzą światło dzienne. Nie inaczej jest w przypadku nowego MacBook’a Air, który został zaprezentowany kilka dni temu.

Serwis iFixit wziął tym razem na warsztat najnowszego MacBook’a Air, który został wyposażony w klawiaturę z mechanizmem nożycowym, która pierwszy raz została umieszczona w MacBook’u Pro 16. Według doniesień z iFixit w nowym modelu zaszło kilka zmian względem poprzednich modeli. Przede wszystkim pozytywnym zmianom uległo wewnętrzne poprowadzenie kabli od Touchpada, co przekłada się na łatwiejszy demontaż w razie ewentualnej awarii. Dodatkowo Apple zastosowało klej w miejscach, gdzie w wcześniej znajdowały się śruby mocujące – mowa przede wszystkim o mocowaniu baterii.

Nowy MacBook Air uzyskał 4 na 10 w skali naprawialności, co jest wynikiem lepszym o jeden punkt względem poprzedniego modelu.

Źródło: iFixit

IFixit rozbiera na czynniki pierwsze najnowszego MacBook’a Air

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl