HBO GO i HBO NOW nie będą już dostępne w Apple TV 2 i 3 generacji od 30 kwietnia
0

HBO GO i HBO NOW nie będą już dostępne w Apple TV 2 i 3 generacji od 30 kwietnia

0

Firma HBO ogłosiłam że platformy strumieniowe HBO GO i HBO NOW nie będą już dłużej dostępne w modelach Apple TV drugiej i trzeciej generacji od 30 kwietnia 2020 roku.

HBO GO i HBO NOW nie będą już dostępne w Apple TV 2 i 3 generacji od 30 kwietnia

W opublikowanym dokumencie wsparcia na swojej stronie internetowej HBO mówi, że zmiana ta jest wprowadzana „w celu zapewnienia najlepszej jakości przesyłania strumieniowego”:

„Aby zapewnić najlepszą jakość przesyłania strumieniowego, musimy wprowadzić pewne zmiany na naszej liście obsługiwanych urządzeń. Od 30 kwietnia 2020 r. HBO GO nie będzie już dostępne w Apple TV (2. i 3. generacji). Nie jesteś pewien, który posiadasz Apple TV? Zidentyfikuj swój model Apple TV

Jeśli głównym urządzeniem do przesyłania strumieniowego jest Apple TV, oto kilka innych sposobów przesyłania strumieniowego HBO GO na telewizor:

– Przesyłaj strumieniowo HBO GO za pomocą innego odtwarzacza strumieniowego lub konsoli do gier. Aby uzyskać listę obsługiwanych urządzeń, zobacz Obsługiwane urządzenia.
– Użyj AirPlay, aby przesyłać strumieniowo HBO GO na Apple TV.
– Użyj kabla HDMI, aby podłączyć telefon, tablet lub komputer do telewizora.
– Użyj Chromecasta, by przesyłać HBO GO z telefonu, tabletu lub komputera na telewizor.”

Oceń post
Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *