Home Newsy Hama wprowadza nową serię zasilaczy do notebooków
Hama wprowadza nową serię zasilaczy do notebooków
0

Hama wprowadza nową serię zasilaczy do notebooków

0

Z dniem 1 kwietnia 2020 roku w życie weszły nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Firma Hama właśnie ze względu na wymogi, stworzyła nową serię zasilaczy, które dzięki adapterom mogą być podłączane do notebooków.

Według nowych wymogów ekologicznych zasilacze zewnętrze powinny cechować się mniejszym zużyciem energii przy wysokiej wydajności, zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię w przypadku nieużywania oraz być bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli chodzi o same zasilacze notebookowe, powinny one według Ministerstwa Środowiska rocznie oszczędzać 500.000 ton CO2 i 94 miliardy Wh.

Nowa seria zasilaczy do notebooków cechuje się prostą formą i nowoczesnym designem. Do oferty trafiło kilkanaście zasilaczy, które wykonane zostały zarówno z błyszczącego, jak i matowego tworzywa. Co ważne – ceny produktów wahają się między 8-100 EUR.

Więcej informacji można znaleźć na stornie producenta: https://pl.hama.com/

Hama wprowadza nową serię zasilaczy do notebooków

Cezary Pagórek Miłośnik nowinek technologicznych i motoryzacji. Recenzent i dziennikarz technologiczny w serwisie Applemobile.pl. Chcesz się coś dowiedzieć? Pisz śmiało wiadomość prywatną!